[Guide] How to Install CS Web

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
В Този урок ще ви кажа как даси го инсталнете понеже видях че няколко човека са се затруднили...за целта трябва да имате работещ MSQL или PHPMYADMIN (всеки по различен начин го знае ) в противен случай няма да можете да го инсталирате.

Първо Свалете Web пакета от Тук UPDATE



Това са кратки Инструкции и упътвания как да инсталирате всичко!

1) Разархивирате файла: CS Site

2) Местите файловете от папката CS Site в папката на вашия хост.

3) Влизате в phpmyadmin на Вашият сайт и създавате дб с име: counter-strike "или друго име"

4) Качвате всички таблици от sql.sql в дб-то, което създадохте.

5) Отваряте файла conf.php текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

6) Отваряте файла conn_novini.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

7) Отваряте файла admin/conf.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

8) Отваряте файла admin/conn_novini.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

9) Отваряте файла admin/includes/conf.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

10) Отваряте файла admin/index.php с текстов редактор и намирате:

$_POST['nick'] == 'nickname' (на 4-ти ред) и на мястото на nickname пишете си Вашето потребителско име за достъп до админ панела.След това до него ще намерите $_POST['pass'] == 'parola' и на мястото на parola пишете си Вашата парола за достъп до админ панела.


Това е всичко, което трябва да направите, ако имате въпроси или проблеми пишете на скайп: p0werplay





За повече инфо пишете в темата
 
Last edited:
А някой да знае някоя хубава регистрационна форма за този уеб? Извинявам се за оффтопик-а :)
 
Всичко съм променил както трябва ама дава грешка във последни новини:

Последни новини

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/divaorhi/public_html/cs/index.php on line 138
 
Влез в папката админ и там виж ако не драсни в скаип p0werplay
 
Всичко ми е ясно не разбрах как да направя тези прости базаданни cs ili counterstrike някой да пусне guide или на напише тука как става това
 
Astra тук си се издънил много лошо.. не се обиждаи но във файла "Прочети,Преди да ползваш.txt е по добре обяснено от тук..
 
Astra тук си се издънил много лошо.. не се обиждаи но във файла "Прочети,Преди да ползваш.txt е по добре обяснено от тук..

Добре, четох там но виж сега, аз сам сас easy php i my SQL Server 2000. За какво ми е MyphpAdmin ? Неможе ли с MySql да си направя база данни ?
 
Добре, четох там но виж сега, аз сам сас easy php i my SQL Server 2000. За какво ми е MyphpAdmin ? Неможе ли с MySql да си направя база данни ?

не става със SQL Server 2000 понеже самият сайт не го поддържа така е построен просто трябва да го направиш с mysql просто влизаш в http://localhost/phpmyadmin правиш си нова база после вкарваш таблизите от sql.sql и си готов ;)

едит:не използвай тея програми истегли си xampp..... аз сам с нея и сам доволен ;)
 
абе да го е.... в м..... цял ден се мъча направих си базаданните всичко вкарах таблиците показвами че работи пиша всичко и накрая сайта ми казва че неможе да се свърже с база данните ??? :mad:
 
Безплатния трафик за файла е изчерпан ;) дайте нов линк плс... А искам да попитам ако не е тайна какъв е сайта ти Life ? Виждам, че ти дава грешка... искам да я вида от близо и мога може да мога да ти помогна ;)
 
Първият пост е едитнат...има нов линк за сваляне :)

Ще има ъпдейт на сайта :)