[Help] Hero dmg

Toshy

Active Member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
402
Reaction score
98
Здравейте, значи на 97д + 99и филес съм и ми трябва начин да уравновеся силите на всички герой до 1. А не, примерно см-тата и м-гтата да падат на 1 хит от БК-то :Х. Ако някой може да сподели как да стане това ще съм му много благодарен
 
Last edited:
гм-тата да падат на 1 хит от БК-то

Е**хти и BK-тата ... щом убиват дори и GM-та (rofl)

** Преди да ме нападнете - знам че става дума за MG, така че тихо!
 
Last edited:
Благодаря за темата, но от около 1 час четене неразбрах абсолютно нищо. Ако може да ми помогнеш да го оправим ще ти се отплатя с каквото съм способен !
 
Благодаря за темата, но от около 1 час четене неразбрах абсолютно нищо. Ако може да ми помогнеш да го оправим ще ти се отплатя с каквото съм способен !

Иска да каже да увеличиш доста ДМГ-то на оръжията който носат СМ-тата и МГ-тата и да намалиш евентуално ДМГ-то на оръжията който носят БК-тата. Така г/д ще уравновесиш силите.

Едит: Линка за темата която ти е дал @crazyboy е доста подробна информация как да направиш това :).
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vesichaa
Иска да каже да увеличиш доста ДМГ-то на оръжията който носат СМ-тата и МГ-тата и да намалиш евентуално ДМГ-то на оръжията който носят БК-тата. Така г/д ще уравновесиш силите.

Едит: Линка за темата която ти е дал @crazyboy е доста подробна информация как да направиш това :).

Много. подобробна.. и е лесн0.. за направа.. :)
 
vesichaa ти като си толкова разбирач и сме екипче я ми драсни в скайп да го оправим смотлио що не казваш по рано да не пускам тема бе :Х
 
Ти неси ме.. питал. бе тоше.. :) хайде.. ще. помогна. :)