[Hep]Banner for HustlerMu

Devil-Aura

New Member
Joined
Oct 13, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Здравейте ще можели някои да ми направи баннер за саита на размери 954x200 :) ще сам ви много благодарен :) . Благодаря предварително
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Той твоя си е добре, какво повече искаш. Аз ще се пробвам да ти направя нещо ама не ти гарантирам че ще излезе много сполочливо след като не съм добър с Фотошопа ;)
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
аз може и да се помъча да ти направя но кажи точно какво да пише и ако имаш идея даи рендер :p
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
25.00лв и до 24 часа ще го получиш. ;)
 

Devil-Aura

New Member
Joined
Oct 13, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Той твоя си е добре, какво повече искаш. Аз ще се пробвам да ти направя нещо ама не ти гарантирам че ще излезе много сполочливо след като не съм добър с Фотошопа ;)

Не,тоя баннер не е хубав кадето ми е на сайта,между другото видях че си напрайл баннер на "Mu Masters" а на мен ми харесва :),така че вярвам че ще го направиш хубав :) .
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Не,тоя баннер не е хубав кадето ми е на сайта,между другото видях че си напрайл баннер на "Mu Masters" а на мен ми харесва :),така че вярвам че ще го направиш хубав :) .

Ето направих ти един. но пак казвам, че не съм добър с фотошопа и мога само малко неща за това ето какво съм ти направил. Няма да ти се сърдя ако дадеш ниска оценка, но ще е добре да кажеш истинското си мнение като имаш предвид, че е безплатно и не съм добър :chuckle:
 

Attachments

  • Hustlerlogo.jpg
    Hustlerlogo.jpg
    136.2 KB · Views: 62

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
I don't like it... Devil по-добре си плати за нещо качествено ;)
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
Мен Ми Харесва давам реална оценка 9/10
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
той да не е луд да плаща за картинка ...

Murder ако иска нещо качествено ще трябва да си плати. Ако иска нещо 3-токласно да разчита на новите звезди които още се учат.
 

Devil-Aura

New Member
Joined
Oct 13, 2008
Messages
43
Reaction score
0

Ето направих ти един. но пак казвам, че не съм добър с фотошопа и мога само малко неща за това ето какво съм ти направил. Няма да ти се сърдя ако дадеш ниска оценка, но ще е добре да кажеш истинското си мнение като имаш предвид, че е безплатно и не съм добър :chuckle:

Много много добро уникално е мноу ми харесва + тва е безплатно мерси много Xaphan :) и още веднъж благодаря за прекрасния баннер,в момента сам с него и с малко помощ от Murder опраихме сичко :)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Много много добро уникално е мноу ми харесва + тва е безплатно мерси много Xaphan :) и още веднъж благодаря за прекрасния баннер,в момента сам с него и с малко помощ от Murder опраихме сичко :)

Няма проблеми... Пак заповядай. Като се науча по-добре да боравя с Фотото ще ти направя друг, много по хубав от този :wave: