[Help] [HELP]Server

elpich

New Member
Joined
Nov 1, 2008
Messages
172
Reaction score
13
През време ми дава DATA SERVER ERROR и ми дава DOnt send ... дали някой ми спира сървъра или си е нещо от мен (think)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Предполагам, че е от тебе... Да те питам както ти излезе това спира ли ти се сървъра или не... Може би или някой дубликира предмети и ти дава някакви грешки или наистина някой се опитва да ти спре сървъра. Не мога да ти кажа с точност от какво е защото честно да ти кажа до сега не ми се е случвало да ми се покаже такава грешка ;)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Ако си с нод 32 от нея е тя ти го крашва..
 

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
аз имах вируси (пак си ги имам) и на 1.0l като спра сервера през 3 дена Евент Сървъра даваше Донт Сенд но пак вървеше :)
 

elpich

New Member
Joined
Nov 1, 2008
Messages
172
Reaction score
13
ами проблема е че имах много вируси а относно неми спираше сървъра а иначе Му Старт Уп си работеше...
 

climber4o

New Member
Joined
Aug 4, 2008
Messages
68
Reaction score
2
ами аз преди да си пусна сървъра си преинсталирах тотално компа сичко C:// и D:// и си сложих Eset Smart Security и всичко си ми върви и нямам проблеми версияа ми е :0.99b+
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
Antiparite-en.exe ... [http://search.data.bg]
Viruses: Win32.Parite.A ; Win32.Parite.B ; Win32.Parite.C
Вирусът Parite заразява всички .exe файлове самнява ме и дори да има Parite няма да е от него и тоя тъп addon не знам дали ще му помогне
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
През време ми дава data server error и ми дава dont send ... дали някой ми спира сървъра или си е нещо от мен (think)

Може да е от 23424442 неща по сървъра... по принцип гледай логове кога е прекъснал процеса и защо и там вече потърси дали има такъв итем или друго за каквото е паднал процеса.