[Help] [HELP]97d+99 Client

X

XpucTo

Guest
Моля който може да прави клиент да пише на скайп:icobg93 Да ми направи един за моя сървър плс
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Клиент неможе да се 'прави' (освен ако не работиш в WebZen), може да се едитва, а в този форум сме качили достатъчно Editor-и, потърси и ще намериш ;)
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Клиент можеш да си направиш ти сам много е лесно:

1: Теглиш някой клиент от друг сървър (в твоя случаи 97d+99)
2: Разархивираш го .. и сменяш името на папката (с клиента) на името на твоя сървър.
3: Отваряш папката с клиента и триеш Launcher-а и с Launcher Builder (може да го намериш тук и си правиш launcher за твоя сървър ..
4: После теглиш от някъде BMD Editor и с него променяш text.bmd който се намира в: client97d+99/data/text.bmd :)
-Трябва да промениш всичко свързано с сървъро от който си изтеглил клиента и слагаш името на твоя сървър.

Мислеш че е трудно но е доста лесно !
Надявам се да съм ти помогнал
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Клиент можеш да си направиш ти сам много е лесно:

1: Теглиш някой клиент от друг сървър (в твоя случаи 97d+99)
2: Разархивираш го .. и сменяш името на папката (с клиента) на името на твоя сървър.
3: Отваряш папката с клиента и триеш Launcher-а и с Launcher Builder (може да го намериш тук и си правиш launcher за твоя сървър ..
4: После теглиш от някъде BMD Editor и с него променяш text.bmd който се намира в: client97d+99/data/text.bmd :)
-Трябва да промениш всичко свързано с сървъро от който си изтеглил клиента и слагаш името на твоя сървър.

Мислеш че е трудно но е доста лесно !
Надявам се да съм ти помогнал




"1: Теглиш някой клиент от друг сървър (в твоя случаи 97d+99)"
И това е правене на клиент ^^ ?
Това е за което говоря... Едитване :D