[Help] [help] 1.00L

Apec

Active Member
Joined
Jul 2, 2008
Messages
326
Reaction score
85
имам сървар на Му 1.00 е версията имам проблем с арена когато отида и се застоя пове4е от 15 мин и тръгна към орките ми дава Error Monster 50 ИЛИ НЕЩО ТАКОВА.иМА и още нещо ако сам в арена или др градове и тръгна на някаде ме телепортира в лоренция има ли начин да се оправят тези проблеми!!!

Благодаря Предварително
 
Човек дай малко повече информация. Това дето си написал "като тръгна към орките..." не говори нищо. На всяка версия арената е различна в зависимост от това админа как си е направил разположението на гадовете и какви гадове изобщо има. Защова ако дадеш снимка (ScreenShot) възможността да ти помогнем ще е по-голяма... :D
 
тва става преди да сам влезнал смисал избирам героя и веднага грешка не мога и да го снимам
 
грешката е Monter.bmd file does not exist
 
грешката е Monter.bmd file does not exist

Ами, не можеш ли да се сетиш да поставиш Monter.bmd в Local или в която папка липсва.
 
ама от каде да го зема този файл кажете моля ви:bye2:
 
изтегли си друг клиент !
 
клиент или сървар файлове???
 
за клиент само в дата знам
 
ама каде ти дава ерора в играта ?

-за тва дето телепортва в лоренциа нз на почти всички сървъри става ... :(
 
имам сървар на Му 1.00 е версията имам проблем с арена когато отида и се застоя пове4е от 15 мин и тръгна към орките ми дава Error Monster 50 ИЛИ НЕЩО ТАКОВА.иМА и още нещо ако сам в арена или др градове и тръгна на някаде ме телепортира в лоренция има ли начин да се оправят тези проблеми!!!

Благодаря Предварително

Ето братле зимаш този файл и го слагаш във клиента в папка /data/monster

от там ти липсва този файл а относно това дето те телепортира няма оправия !!!

Monster50.bmd
 
много ти благодаря :) :d
 
Ето братле зимаш този файл и го слагаш във клиента в папка /data/monster

от там ти липсва този файл а относно това дето те телепортира няма оправия !!!

Monster50.bmd

т.нар. "Това дето те телепортира" е от gate файла на сървъра и само той (сървъра) може да го оправи :)
 
сложи пак линк-а че тоя не работи плс ...
 
сложи пак линк-а че тоя не работи плс ...

06-07-2008, 22:30 Мислиш ли ? ИЗтегли си един клиент няма значени какъв само да нее по стар !