[Help] Header

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Някои може ли да направи този Header след статуята да пише Danger Mu
с някои хубав ефект,знам че никои няма да се навие но ако някои се пак може да помогне ето линк за картинката:
http://chsmu.no-ip.info/logo.png
 
Ей сега ще ти дам картинка секунда само :bleh: Понеже не съм много запознат с PhotoShop-а можах само това да ти направя... Сигурно няма да е по изискванията ти, съжелявам :(
 
Last edited:
Това с "The Best MuOnline Server" е тоооооооооооооолкова банално, че няма на каде повече :busted: Иначе е хубаво, че си помогнал!
 
Това с "The Best MuOnline Server" е тоооооооооооооолкова банално, че няма на каде повече :busted: Иначе е хубаво, че си помогнал!

Еми какво да направя, нали все пак всеки твърди, че неговият сървър е най-хубав, и затова го написах... Иначе и на мене това "The Best Mu Online Server" не ми харесва :bleh:
 
Хора, хора... дал съм .psd файлът и пак не можете да се оправите...
 
Мерси много ми харесва ако някои друг може да помогне нека помогне плс
 
а Xaphan не че те критикувам но си написал Muoline вместо Muonline :(
 
Секунда сега ще го оправя... :bleh:Ето я вече мисля че е по-добре :cheezy:
 

Attachments

  • logo.psd
    441.5 KB · Views: 62
Last edited:
Ето това вече трябва да стане :)
 

Attachments

  • logo.png
    logo.png
    44.4 KB · Views: 36
Не мисля че е голяма философия да го направиш ето ти в два варианта:
227998J.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------------
228000S.gif

Не че те критикувам като другите на приеми го като савет от сървари разбипаш но трябва малко и друго да научиш!
 
Moje li na men da mi napraite su6toto samo che da pi6e X-pressMu ama bez tva one of the best samo imeto na servera
 
Препоръчвам ти да не е този банер :d щот не е хубав направи си с някаква картинка на му!
 
Не мисля че е голяма философия да го направиш ето ти в два варианта:
227998J.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------------
228000S.gif

Не че те критикувам като другите на приеми го като савет от сървари разбипаш но трябва малко и друго да научиш!

EvoLuTioN for you make one logo is easy work ::D:
 
Moje li i na men da mi napravite su6toto samo che da pi6e samo X-pressMu
 

Similar threads