Happy Birthday Achov!

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Happy Birthday to me, Happy Birthday to me, Happy Birthday, Happy Birthday, Happy Birthday to meeee. (dance) :D:

Чакам си честитките ;P
 
айде честито и на теб ;P

btw
кога каза, че ще почерпиш? (wasntme)
 
  • Like
Reactions: Achov
айде честито и на теб ;P

btw
кога каза, че ще почерпиш? (wasntme)

айде заповядайте...има пиячка за цял батальон ;P
 
ЧесТиТ Рожден жив здрав и всичко най най ;P
 
  • Like
Reactions: Achov
Чрд Achov пожелавам ти да бъдеш жив и здрав и да го даржиш прав и корав кат на дядо оня шкаф ... :D
 
  • Like
Reactions: Achov
Хайде Ачка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,да си жив и здрав и много успехи в живота.Много жени и много пари.Това е от мене ;) .И кога каза че ще ме почерпиш (wonder) (wasntme)
 
  • Like
Reactions: Achov
Честит рожден ден, жив и здрав ,много късмет и всичко с мярка и умната ,ако не ти си знаеш.
 
  • Like
Reactions: Achov
Честит рожден ден, нека пиенето да не свършва, момичета да валят, хуй-я да стърчи и всичко НАЙ - НАЙ в живота
 
  • Like
Reactions: Achov
Еми чрд да си жив и здрав да получаваш всичко което искаш :) и което ти трябва никога да не ти липсва нещо и винаги да си между приятели :) ! Честит рожден ден Achov
 
  • Like
Reactions: Achov
Айде честит рожден ден хакерчо. Да си жив и каквото си пожелаеш да ти се случва! [;
 
  • Like
Reactions: Achov
айде честито и на теб ;P

btw
кога каза, че ще почерпиш? (wasntme)

ЧесТиТ Рожден жив здрав и всичко най най ;P

Чрд Achov пожелавам ти да бъдеш жив и здрав и да го даржиш прав и корав кат на дядо оня шкаф ... :D

Хайде Ачка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,да си жив и здрав и много успехи в живота.Много жени и много пари.Това е от мене ;) .И кога каза че ще ме почерпиш (wonder) (wasntme)

Честит рожден ден, жив и здрав ,много късмет и всичко с мярка и умната ,ако не ти си знаеш.

Честит рожден ден, нека пиенето да не свършва, момичета да валят, хуй-я да стърчи и всичко НАЙ - НАЙ в живота

Еми чрд да си жив и здрав да получаваш всичко което искаш :) и което ти трябва никога да не ти липсва нещо и винаги да си между приятели :) ! Честит рожден ден Achov

Айде честит рожден ден, жив и здрав и всичко най-най. Ето ти и 1 поздравче http://vbox7.com/play:c12243c4 ;)

Айде честит рожден ден хакерчо. Да си жив и каквото си пожелаеш да ти се случва! [;


честит рожден ден. Happy Birthday.


Благодаря на всички. (music)
 
Айте чрд. и от мене жив и здрав :)
 
  • Like
Reactions: Achov
Честитих ти по скайп, но колкото повече толкова по-добре! :D Честит Рожден Ден! Да си жив и здрав! Много щастие, късмет, любов, пари, веселие и всичко, което си поставиш за цел, да го постигаш.
 
  • Like
Reactions: Achov
ЧесТиТ Рожден жив и здрав и много щастие
 
  • Like
Reactions: Achov