[Release] GrandMu Web Based on OpenMu Web

Blacko

Active Member
Joined
Sep 18, 2009
Messages
288
Reaction score
113
Pic1:
2998194c.png

Pic2
2998198U.png

Pic3
2998201j.png


Link#1
2shared - download Grand-Mu WEB Basic on OpenMu Web.rar
Link#2
DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
Link#3MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service


Code:
Какво Ново: Логин панел,сравнително по лек,някои нови модули
PHP:
Инсталиране:поставяте SQL паролата си в config.php и сте готови

Credits:MeMoS,eXTenTioN,Bupyc,Blacko

Използвайте Thanks бутна :)
 
Last edited:
Няма модул rules,guilds инече е добър 10/10.
 
  • Like
Reactions: Blacko
Connection with SQL Server failed! , а си написах паролата :)
 
Може ли да се направи да се реска стаца с този уеб?
 
Last edited:
може разбирасе :) просто земи от OpenMu Clone там сам дал кода :) може да го ползваш на този сайт те са 1 и същи дори незнам какъв е смисъла от логин панел при полужение че така или иначе трябва да си пишеш акаунт и парола за да си реснеш героя или да си добавиш точки всичко си е като на ОпенМу Клон просто няма никва логика за мен поне
 
може разбирасе :) просто земи от OpenMu Clone там сам дал кода :) може да го ползваш на този сайт те са 1 и същи дори незнам какъв е смисъла от логин панел при полужение че така или иначе трябва да си пишеш акаунт и парола за да си реснеш героя или да си добавиш точки всичко си е като на ОпенМу Клон просто няма никва логика за мен поне

+1
 
Хм..Изтеглих OpenMuWeb взех config.php и пак не може да се реска.Ако може кажи как да го оправя, и да не иска акаунт и парола когато си в акаунта за да реснеш или да качиш точки.
 
може разбирасе :) просто земи от OpenMu Clone там сам дал кода :) може да го ползваш на този сайт те са 1 и същи дори незнам какъв е смисъла от логин панел при полужение че така или иначе трябва да си пишеш акаунт и парола за да си реснеш героя или да си добавиш точки всичко си е като на ОпенМу Клон просто няма никва логика за мен поне

Взех кода,сложих всичко както си обяснил и ето това илиза:
Fatal error: Call to undefined function login() in C:\xampp\htdocs\index.php on line 15
 
Взех кода,сложих всичко както си обяснил и ето това илиза:
Fatal error: Call to undefined function login() in C:\xampp\htdocs\index.php on line 15

защото забравих че в моя фикс няма функцията login() моя код е верен просто ти ползваш и още 1 функция сложи този код най горе в файла

PHP:
function login()
{
if(isset($_POST['login']))
{
$account = secure($_POST['account']);
$password = secure($_POST['password']);
check_inject();

$check_accq = mssql_query("Select * from MEMB_INFO where memb___id='$account' and memb__pwd='$password'");
$check_acc = mssql_num_rows($check_accq);

if($check_acc == 0) {}
else
{
$_SESSION['ip'] = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; 
$_SESSION['date'] = date("F j, Y, g:i a");
$_SESSION['user'] = $account;
	echo "<meta http-equiv=\"refresh\" content=\"0;url=?page=user\">";
}
}
if(isset($_POST['logout']))
{
unset($_SESSION['ip']);
unset($_SESSION['date']);
unset($_SESSION['user']);
	echo '<script language="javascript"></script>';
	echo "<meta http-equiv=\"refresh\" content=\"0;url=index.php\">";
}
}
 
Сега проблема е друг.Сложих тези кодове и сега се реска без да запазва точките след рес, но на 1 рес не дава точки.На 2,3,4 и т.н. дава.Някакви идей как да го оправя?
 
Има ли смисал да тегля сайта и да си поредния разоблечен ? Само ми стигаше да вида поста на KR373N и веднага си познах кода ^^ :)
 
Този сайт доста бъгав.Като го сложих някой играчи не можеха да се логнат в акаунта, други не можеха да реснат, трети не можеха да добавят точки и т.н.Когато направиш да е "reset mode" на първи рес не дава точки...
 
Този сайт доста бъгав.Като го сложих някой играчи не можеха да се логнат в акаунта, други не можеха да реснат, трети не можеха да добавят точки и т.н.Когато направиш да е "reset mode" на първи рес не дава точки...

За това, ползвайте си Darks Web 0.3 и си свиркайте! (music)
 
При мене.. си тръгна. перфектно.. тоя Web бе.. хора (wonder) но.. защо при вас.. неще.. явно.. не е от сайтчето.. а от този който се опитва да го подкара а и както каза Ачов

За това, ползвайте си Darks Web 0.3 и си свиркайте! (music)
DarkS Web 0.3 е много добър.. е.. да има 1-2 бъга за изчистване.. но това не е проблем :)
 
Има ли смисал да тегля сайта и да си поредния разоблечен ? Само ми стигаше да вида поста на KR373N и веднага си познах кода ^^ :)

хахахаа а кой е казал че сайта е негов той е написал OpenMu Web ама ти веднага да се изцепиш
 
  • Like
Reactions: Blacko