[AD] GpLayMu 99.6XT (1.0M) Exp: 50x Drop: 40%

По малко от седмица до старта а нямате дори 50 регистрации което трябва да ги говори какъв ще е старта и колко хора ще останат след 1-вите 5 дни.

П.с понапълни се с 50-100х сървъри вмомента и хората които вече играят в някои от тях няма да спрът за да дойдат в нов сървър в който шанса да има повечко хора е минимален. Според мен ще имате по-голям успех ако пробвате с медиум сървъче ;)Успех !
 
По малко от седмица до старта а нямате дори 50 регистрации което трябва да ги говори какъв ще е старта и колко хора ще останат след 1-вите 5 дни.

П.с понапълни се с 50-100х сървъри вмомента и хората които вече играят в някои от тях няма да спрът за да дойдат в нов сървър в който шанса да има повечко хора е минимален. Според мен ще имате по-голям успех ако пробвате с медиум сървъче ;)Успех !

Едва ли на някой му се заниамва да дига лвл и да тества неща... аз бих тествал добавих ги в скайп да го питам ако може да ми адднат малко зен и 1 герой висок левел та да мога да си направя ДЛ или МГ но не са ме приели ;(
 
Харесва ми как е направено.Продължавай напред :)
 
Благодаря, утре стартираме :)
 
Тука ми намерисва на DangerLink 2-ри сървар :D
 
според мен му куца рекламата иначе хубава конфигурация има. и защо като някой направи сървър винаги се намира някой който да казва "той сървър прилича на тоя"?
 
Късмет със сървъра ! От това което видях като конфигурация , доста ми допада и мисля да го пробвам. Ще се видим на старта !
 
според мен му куца рекламата иначе хубава конфигурация има. и защо като някой направи сървър винаги се намира някой който да казва "той сървър прилича на тоя"?

имах предвид за едни и същи собственици(rock)(rock)
 
Очакваше се да е такъв старта никой няма да спре сървър в който играе от няколко месеца и тъкмо е минал grind фазата за да започне нов ;)

Да видим след колко време ще затвори поради липса на интерес породен от грешно направен план за развитие на сървъра ;)
 
Не мисля, че има смисъл да товарите, хейтвате хората който се пробват да направят нещо където вие можете да се забавлявате, разберете най-после, че това е само една игра, може да издържи може и да не издържи!
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Не ме разбирай погрешно. Изказах обективното си мнение и никъде не съм споменал, че сървъра е лош или нещо такова.Идеята ми беше, че сървъра е с доста лош план за стартиране / развитие и по точно:

1.Лоша подбрана конфигурация спрямо настоящия "пазар". (Има няколко сравнително големи БГ сървъри с подобни на тази конфигурация и хората не биха спрели сървър с по 50-200 човека в който са играли с месеци за нещо ново без хора.)
2.Изключително слаба реклама. (Никъде освен в този форум не видях да има реклама на сървъра + това никъде не се наблегна какво ново уникално предлага сървъра с което да грабне играчите.)

П.с Няколко месеца в България се чакаше за hard сървър тъй като всички бяха на по 6+ месеца и бяха писнали след което всичките сървъри бяха рестартирани в периода от 1 месец и хората се пръснаха из тях.

Вмомента няма читав medium & fun сървър освен battlezone, а много хора избягват да играят там и чакат нов. Да видим след колко време ще изкочат 5-6 сървъра на 1 път и хората ще се пръснат измежду тях, а не в 1 сървър да е забавно ;)
 
Аз мисля да пусна моя, но трябва да почна всичко отначало, бяха ми излезли доста сериозни проблеми и не ми останаха пари да отделя за сървъра (бях със спонсори) , сега края на месеца аз ще си закупя всичко!
 
Аз мисля да пусна моя, но трябва да почна всичко отначало, бяха ми излезли доста сериозни проблеми и не ми останаха пари да отделя за сървъра (бях със спонсори) , сега края на месеца аз ще си закупя всичко!

Много интересно какво общо има твоя сървър с тоя тук?
Просто ми стана смешно как изведнъж обърна лафа :D
Иначе HyperX въпреки че много лошо им влезе е прав пича...
За жалост доста хора допуснахме подобни грешки но това не означава че трябва да се откажеш, напротив!
Успех! :)
 
Благодаря ви момчета за коментарите, надявам се сървъра да потръгне. Проблема според мен е, че е нов като име и не е доказан, но ви гарантирам, че аз и екипа ми сме сериозни, така че ще се стараем да вървим напред. Ако има нещо, което не ви допада можете да го споделите, за да го обсъдим.
 
Нещата които не ми допадат:

1.Конфигурацията (експ / дроп) няма да е лошо да е фън / медиум левелинг-а и хард итем грайндинга. Като естествено да си е с ресет лимит като можете да намалите точките на рес примерно да е малко по-бавно, но не и афк цели нощи.
2.Ryan.
 
Дизайна на уебсайта не ми харесва. Уебсайта е "лицето" на сървъра ти, без значение колко добра и богата е функционалността му (а тя е такава). Въпреки че има неща, които не харесвам, пожелавам успех с проекта.
 
Искрено благодаря.
 
Искрено благодаря.

Пак заповядай.

Конкретно относно дизайна - казал съм го и на Dea7h. Той си знае. (xax)