[AD] GodLikeMu 97d99i Exp: 100x Drop: 70%

Трябват нови администратори (GM-та) просто не влизат сегашните или поне влизат само да си занулят часовника в сайта .

Една анкета за ресовете на 60 реса 1000 точки ми се струва ,че ще е по-добре (мое мнение резултата се вижда) . В момента ситуацията е следната :Хората с желание и време за игра станах на по 120 реса и край 5 човека я се засекат в игра я не и няма интрига няма какво да правят.

Иначе абсолютно всичко друго е страшно !

- Mогат ли да се сложат BC & DS класациите (на тази версия понеже си нямам на представа от тази версия много ми е нова :D )
 
Last edited:
Сървър 10/10
Играчи 3/100 ??

Айде бе хора нападайте какво се занимавате с еднодневки (think)
 
Той заслужава да му върви сървъръ най-много от всичките които посещават този прекрасен форум..Успех
 
Защо да играя Godlike ?
1. 24/7 online /offline = проблем => работи се по въпроса/
2. Не ви се дават пари ? Супер тук ви е мястото .
3. Някои нови благинки като Rena import и Online Time Exchange ( не че онлайна е нов но и това е бонус)
4. GM/Adm. Колектив който чака сериозни играчи за eventi .

Вие решавате !
 
Защо да играя Godlike ?
1. 24/7 online /offline = проблем => работи се по въпроса/
2. Не ви се дават пари ? Супер тук ви е мястото .
3. Някои нови благинки като Rena import и Online Time Exchange ( не че онлайна е нов но и това е бонус)
4. GM/Adm. Колектив който чака сериозни играчи за eventi .

Вие решавате !
Много добре го описа! Успех от мен и всичко най- добро за напред!;)
 
Не е лош сървъра и е хостнат на супер машина, но няма кой да го играе => нещо не е както трябва. Ако някой има предложения нека ги сподели.
 
Не е лош сървъра и е хостнат на супер машина, но няма кой да го играе => нещо не е както трябва. Ако някой има предложения нека ги сподели.

Exp /2 = 400
+ red dragon 3 opt drop 1h resp.
bc/ds rank
60rr - max stats (60 k)
Stone drop (think) (gm-events or stone => cr)
30 reni 3 opt (noob but .... )

Всички да минат на 60реса (так се надяваме повече играчи да се присъединят)

Един ранк за ресовете ( ако всички станат на 60 ... макар ,че пак няма да е честно .)

Малко аргументи защо предлагам това .
По малко exp (за сметка на ресовете)
60-реса само и единствено заради мотивацията . Едно е да киснеш цял ден да повтаряш едно и също действие (макар ,че го повтарях 120 пъти и ми писна )

bc/ds ранковете повече хора онлайн заради тях ..

30 рени ? Макар ,че ако има хора са си постижима цел е по добре да са 30 . Причината е една ... по-бързо стигане до момента на PVP повече pvp повече хора oнлайн => повече мотивирани за pvp ...


Това от мен . Сървъра ми харесва за това искам да върви нагоре .

Поздрави Los7
 
Exp /2 = 400
+ red dragon 3 opt drop 1h resp.
bc/ds rank
60rr - max stats (60 k)
Stone drop (think) (gm-events or stone => cr)
30 reni 3 opt (noob but .... )

Всички да минат на 60реса (так се надяваме повече играчи да се присъединят)

Един ранк за ресовете ( ако всички станат на 60 ... макар ,че пак няма да е честно .)

Малко аргументи защо предлагам това .
По малко exp (за сметка на ресовете)
60-реса само и единствено заради мотивацията . Едно е да киснеш цял ден да повтаряш едно и също действие (макар ,че го повтарях 120 пъти и ми писна )

bc/ds ранковете повече хора онлайн заради тях ..

30 рени ? Макар ,че ако има хора са си постижима цел е по добре да са 30 . Причината е една ... по-бързо стигане до момента на PVP повече pvp повече хора oнлайн => повече мотивирани за pvp ...


Това от мен . Сървъра ми харесва за това искам да върви нагоре .

Поздрави Los7

Ще направя промените и ще го ресна. Ще махна WebShop-a и ще изградя маркет система за продажа на предмети от самите играчи. Така добре ли ще бъде?
 
Ще направя промените и ще го ресна. Ще махна WebShop-a и ще изградя маркет система за продажа на предмети от самите играчи. Така добре ли ще бъде?

1. Реса си е оправдан да . Няма хора .
2.WebShop-a не ми се струва определящ понеже има и 3-та опция с която можеш да се сдобиеш само след много игра . А и е шанс да "препечелиш" някой лев .

3. Маркета определено е униклна идея ! Голям + от мен .

4. А за exp зависи какъв сървър искаш да постигнеш ? Easy Hard Medium (Според мен най-добрия вариант . Съчетава по нещо и от 2те та между 300exp и 600ехр ми се струва най-отдачно)

5. Но за начало няма ли да е лошо един бонус да се направи на играчите ? 1 gm може би да направи някой рес след това да можем да помагаме .. но това в последствие . И дано така има хора (welcome)

6. А може би и нещо ново в името ? Godlike mu . The herоеs have arrived/The beginning of a new era .И някакви си такива щуротии. Да се види от старите играчи ,че сървъра е нов .
 
1. Реса си е оправдан да . Няма хора .
2.WebShop-a не ми се струва определящ понеже има и 3-та опция с която можеш да се сдобиеш само след много игра . А и е шанс да "препечелиш" някой лев .

3. Маркета определено е униклна идея ! Голям + от мен .

4. А за exp зависи какъв сървър искаш да постигнеш ? Easy Hard Medium (Според мен най-добрия вариант . Съчетава по нещо и от 2те та между 300exp и 600ехр ми се струва най-отдачно)

5. Но за начало няма ли да е лошо един бонус да се направи на играчите ? 1 gm може би да направи някой рес след това да можем да помагаме .. но това в последствие . И дано така има хора (welcome)

6. А може би и нещо ново в името ? Godlike mu . The herоеs have arrived/The beginning of a new era .И някакви си такива щуротии. Да се види от старите играчи ,че сървъра е нов .

+1 Доста добри идеи :):)
 
Не знам обаче дали версията е подходяща . Аргумента ми е един и той е : darksteam.net . Ако се загледате в форума за реклама на сървъри най-популярната версия е 97 ... Дали 1.0 няма да върши по-добра работа ?? или си държиш на версията ?
 
Аз се замислям дали да не го направя 99б.
 
Дамянски, прави го 1.0М .. :)
 
Аз се замислям дали да не го направя 99б.

Те са почти еднакви версии . Но имаш и бонус .. файлове за 99б . Също бонус е маркета който мислиш да правиш може да се сложи и на 2та сървъра (easy & godlike) с това олесняваш и играчите на easy . Абе с 2 думи голяма реклама :D
 
99б е супер идея и е по- добре от тая дето е сега. И 1.0М ще бъде яко :)
 
99б е супер идея и е по- добре от тая дето е сега. И 1.0М ще бъде яко :)

Че то 99б и 1.0М са едни версии самоче 99б е с всичките си бъгове и т.н. а 1.0М е фиксната(много от бъговете на 99б са оправени, има треньор на животни и т.х.)
 
Че то 99б и 1.0М са едни версии самоче 99б е с всичките си бъгове и т.н. а 1.0М е фиксната(много от бъговете на 99б са оправени, има треньор на животни и т.х.)

Точно за това предложих 1.0м