[AD] GodLikeMu 97d99i Exp: 100x Drop: 70%

Дамяне, сложи Disconnect Account modul-a, това не е игра направо ... Искаме да го играем ама не става остават ни героите в игра и трябва да чакаме по 3 мин за да се махне досадния надпис, че сме в игра :mad: Благодаря предварително !

Как чакате по 3 мин? Никой друг няма такав проблем. Ако сложа този модул за disconnect ще могат да се бъгват героите и да се правят ресове постоянно.
 
Какво става с този сървър? Вчера почти целия ден нямаше, вечерта го пуснахте и след това пак спря и до сега няма? Точно си намерих крила с маналосс ... :D
 
Какво става с този сървър? Вчера почти целия ден нямаше, вечерта го пуснахте и след това пак спря и до сега няма? Точно си намерих крила с маналосс ... :D

Мога да те уверя, че няма да го реснат или спрат. Ще бъдат онлайн в най-скоро време !
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe
FIrewallcho много голям подмазвач си противен си ми , все се правиш че разбираш но всъщност знаеш колко баба ми ( дефакто нищо ) по добре замулчи като не знаеш :)))
 
Щом сървъра е на Damian,значи има проблем и се работи по отстраняването му. Не мисля,че сървъра е спрян просто така.
 
FIrewallcho много голям подмазвач си противен си ми , все се правиш че разбираш но всъщност знаеш колко баба ми ( дефакто нищо ) по добре замулчи като не знаеш :)))

Тихо ;)
 
Last edited:
В момента Дамян са го отрязали от единия интернет доставчик и се мести на друг заради флудът който му правят. В момента се работи по проблема и ще го отстрани колкото се може по-бързо.

Повярвай знам много повече от тебе ;)

Мазен си, и не си затваряш устата но нали пред компа никой нищо не може да ти направи какво те бърка.
Заради това ти знае ченето. :censored2:
 
Мазен си, и не си затваряш устата но нали пред компа никой нищо не може да ти направи какво те бърка.
Заради това ти знае ченето. :censored2:

Виш си личното съобщение бабаите ;)
 
Ето един сървър за който може да се каже, че е сървър на място!
Играх няколко дни и останах с впечатлението, че са положени доста усилия за направата и точната настройка, личи си, че собственика си разбира от работата.
Въпреки че трудно се забелязва ГМ да влезе ( което изобщо не забелязах за няколко дни ) не прави сървъра не поддържан, а напротив прави го по-труден като няма постоянно събития и на играчите им е по-трудно да се сдобият с предмети.

Оценка за сайта - Сайта е повече от бърз, всичко е опростено и точно 10 / 10
Оценка за сървър - Доста добра конфигурация, добре обслужен и няма никакъв лаг 10 / 10
 
Имах проблем с интернет доставчикът, поради което сървърът беше офлайн. Вече ползвам услугите на друг доставчик. Беше необходимо време да ме свържат, а след това и да се обновят DNS записите.
 
Сървърът е растартиран.
Официалният старт на сървъра е в петък (03.08.2012) от 20:00 часа.
Първите 5 човека които направят 100 реса ще спечелят съответно
1-во място: 10 000 кредита и 100 Rena
2-ро място: 8 000 кредита и 100 Rena
3-то място: 5 000 кредита и 100 Rena
4-то място: 10 000 кредита и 50 Rena
5-то място: 8 000 кредита и 50 Rena

Следните промени са направени.

1. Изградена е система за въвеждане на Rena в сайта с която ще можете да си добавяте допълнителна 3-та опция на предметите.

2. Уникална система, която не сте виждали никога до сега в никой друг сървър, за подобряване на предметите. Само чрез тази система срещу 50 Rena ще можете да добавите 3-та excellent опция на вашите предмети.

3. Ще бъде пуснат WebShop, в който ще можете да използвате следните опции:
A) Купуване на предмети с максимум 2 excellent опции.
B) Смяна на класа на героя.
B) Смяна на името на героя.
B) Премахване на бан.

4. На рес ще взема по 5 милиона зен. Това означава, че на 100-ният рес ще ви вземе 500 млн зен. След стотният рес ще взема по 100 милиона без значение колко реса сте.

5. Ще ви дава по 500 точки на рес и така до 120 рес докато точките ви станат 60 000. До 500 реса точките ви ще стоят 60 000 и като минете тази граница ще започне да ви дава по 100 допълнителни точки за всеки рес. Това означава, че максималните точки които ше достигнете на 999 реса са 110 000.

6. Човекът който направи 999 реса ще получи правото да бъде Game Master.

Снимка на уникалната нова опция.
5090692O.png
 
  • Like
Reactions: Dungeon
Остават само 3 часа до старта :)
 
Сверете си часовниците !
 
всичко , хубаво ама има един проблем каквото и да правите сървъра не се задържа ...
 
За сега имаме 30+ онлайн с новата конфигурация.
 
Успех Дамянски, няма да е лошо да си оправиш заглавието на темата. Иначе сървъра е 10/10.. Успех! :)
 
Сървъра беше супер як,но както сменихте неска версията на 1.0М сървъра тотално умря! Как може да е толкова хубаво всеки играе и изведнъш решихте,че ще има повече хора? На някой итемите са изчезнали на други кинговете,така като влезнах всеки се оплакваше? Според мен направете една анкета кадето и да е върнете старата версия! Дамиане върни старата версия омолявам те човек 1000 пати е по хубаво от тази а и много сече тази версия незнам,но някак си не ми харесва на мен 5 кинга ми изчезнаха 2 ми бяха Luck Exl Dmg inc2... Пф.... Върни старата версия Дамиане?
 
Сървъра беше супер як,но както сменихте неска версията на 1.0М сървъра тотално умря! Как може да е толкова хубаво всеки играе и изведнъш решихте,че ще има повече хора? На някой итемите са изчезнали на други кинговете,така като влезнах всеки се оплакваше? Според мен направете една анкета кадето и да е върнете старата версия! Дамиане върни старата версия омолявам те човек 1000 пати е по хубаво от тази а и много сече тази версия незнам,но някак си не ми харесва на мен 5 кинга ми изчезнаха 2 ми бяха Luck Exl Dmg inc2... Пф.... Върни старата версия Дамиане?

на 1.0m няма Mace of king за това са изчезнали
 
Сървъра беше супер як,но както сменихте неска версията на 1.0М сървъра тотално умря! Как може да е толкова хубаво всеки играе и изведнъш решихте,че ще има повече хора? На някой итемите са изчезнали на други кинговете,така като влезнах всеки се оплакваше? Според мен направете една анкета кадето и да е върнете старата версия! Дамиане върни старата версия омолявам те човек 1000 пати е по хубаво от тази а и много сече тази версия незнам,но някак си не ми харесва на мен 5 кинга ми изчезнаха 2 ми бяха Luck Exl Dmg inc2... Пф.... Върни старата версия Дамиане?

Върнах старата версия. Вече всичко е точно и няма изчезнали предмети и сетове :)
 
Last edited: