[Req] GM's & Staff

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Пичове започвам нов проект.
Сезон 4 Епизод 6
Опит:500
Дроп:65%

Там е работата че съм започнал работа, ще разработя сървъра, в смисъл всички характеристики и т.н. ще са по мой вкус.
както знаете имам невероятните способности и въображение в правенето на сървъри.

Та ще ми трябват един ГМ и един Асистент Администратор който ще може да се занимава със сървъра ГМ-а по принцип няма да получава нищo в замяна освен че ще бъде ГМ в хубав сървър.
Докато Асистент Администратора ще има повече отговорности и може би ако потръгнат нещата ще получава някакъв % от печалбата за това вече ще се оговаряме в лични обстоятелства.
По принцип предпочитам Асистента да е от Варна или от Силистра понеже съм в тия градове .
Моля хора под 18 години въобще да ни си правят труда да ми пишат или занимават със глупости.
Ако има надъхани пишете в тази тема или се свържете с мен в скайп the_best_3
 
Last edited:
Малко оф-топик, но защо си мислиш, че като някой е под 18 ще ти свърши по-лоша работа от някой, който е над 18? Всичко зависи от човека... може да е на 30, но да има акъл на 6 годишен и обратното ;)
 
  • Like
Reactions: horsy
Така е , примерно Рафа е на 12години ама ще ти свърши работа !
 
  • Like
Reactions: mi7aka
Малко оф-топик, но защо си мислиш, че като някой е под 18 ще ти свърши по-лоша работа от някой, който е над 18? Всичко зависи от човека... може да е на 30, но да има акъл на 6 годишен и обратното ;)

Като цяло това е просто насока че не ми трябват не-сериозни хора ;):
 
Тогава ти препоръчвам да го кажеш в прав текст, иначе би отблъснал непълнолетните, но сериозни хора.

@horsy нещо си скаран с математиката, май ;D
 
Можете да затваряте темата ;): .