[Release] GM Icon

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,399
Reaction score
816
Нямах си друга работа и реших да направя GM Icon за AngelsMu. Ето какво представлява и ако ви хареса може да го пробвате.
Малък урок : .ozj и .bmd файла се слагат в папката на клиента /Data/Skills
 

Attachments

  • AngelsMu GM Icon.rar
    1.2 MB · Views: 402
  • AngelsMu GM Icon.jpg
    AngelsMu GM Icon.jpg
    1.1 MB · Views: 1,448
Мога ли примерно да я сложа на 99b ?
 
Не съм много сигурен, обаче, май след 1.0L тази иконка се вижда от останалите потребители.
 
Не съм много сигурен, обаче, май след 1.0L тази иконка се вижда от останалите потребители.

еe трябва ми за 99б ;(
 
Много много жалко..
 
pafa7a супер си направих си и за моя сървър Perfect :) 10/10
 
pafa7a супер си направих си и за моя сървър Perfect :) 10/10

KR373N ти си опитен човек...
Един тъп въпрос: Може ли да се сложи такава икона на 99b ?
 
значи и да си направиш иконката само ти ще си я виждаш защото на старите версий само ГМ героя си вижда над чутората иконката такаче файда никва :D


ето го моя резултат

bad22f249b50f12c.jpg
 
гадно... не вярвам да не може да се направи и другите да го виждат, трябва някой който разбира повече и да човърка .... Дарко може би ти ще знаеш нещо...


Edit: на снимката е показано буквата А. Въпростът ми е дали трябва да се редактира някаде ?


Edit1: обаче pafa7a е казал Data/Skills на мен ми е Data/Skill сложих го влязох във сървъра и нищо не става...
 
Last edited:
защото това е за сезон 4 :) на 99b е на друго место :)
 
нямам си и на идея :D
 
Вече ги правя в пъти по-добри . Давайте картинки да ги вграждам и ви ги давам :)
 
Вече ги правя в пъти по-добри . Давайте картинки да ги вграждам и ви ги давам :)

pafa на 99б къде се слага ?
 
несъм се занимавал със 99b.
Ето ви source. Направете си го по ваш вкус и го прикачете аз ще ви го направя като за клиент :
 

Attachments

  • bio.jpg
    bio.jpg
    32.9 KB · Views: 49
Е никой ли не знае къде се слага на 99б :mad: