[Help] GM съвет

stk_j1

New Member
Joined
Nov 15, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Хора я кажете за GM какво е правилно според вас.. трябва ли да имат ФО сетове и да участват в евенти или да нямат право да участват в евенти.. защото много се двуомя все пак играят и искат и те да участват и нз кво да правя.. Казаха ми като съвет, няколко човека да имат ФО сетове, но да не могат да участват в евенти ? - Вие какво мислите трябва ли да имат ФО сетове и дали да могат или да не могат да участват в евенти.. кажете някаква система която да е тествана и горе доло да е добре ?
Примерно да нямат ФО сетове и да могат да участват в евенти или пък да имат и да не могат или пък нещо друго вие какво правите ?
 
Да ти кажа абсолютно нищо не разбрах от написаното ти. Ако си оправиш темата със сигурност някой ще ти помогне :)
 
според мене няма смисал от тези сетове, играта става безинтересна
 
Ако има УебМагазин можеш да им дадеш фул сетове но ако няма може да им дадеш лък+дд+рате но разбирасе ако искат да участват трябва да си направят друг герой няма лошо във това със гм героя си е гм а със нормалния си е нормален играч ! :)
 
  • Like
Reactions: stk_j1
аз в моят сървар бях напраил така който има гм герой да му е на отделен ацц от героя който ще играе :)
 
  • Like
Reactions: stk_j1
А ФО сетове и предмети давал ли си им на обикновенният герой ?
 
На обикновени герой не! Така тези който се късат да играят ще бъдат пребивани от някви ламери...
 
  • Like
Reactions: stk_j1
Накарай ги да си направят нови акоунти, и там им направи ГМ героите. Ако имаш WebShop им даи цредити и от там да си вземат кавто си искат сет за ГМ Героя и за награди от евентите. (Махни /drop /make... команда). Ако нямаш WebShop същата работа самоче ти им даи сетове или те там да си ги дропят. И им даи да очастват в Евенти с нормалните си герои.
 
  • Like
Reactions: stk_j1
Мс доста ми помогнахте, а как да премахвам GM команди, защото има бан в командата и не искам Gm да има такива права.. ?