[AD] GlobusMu Exp: 9999x Drop: 100%

опс грешка не сервера а саита* е подобрен с нов дезаин и т.н ;) но поринцип този леб е на ескеип му

аве ти туп ли си прочети отгоре че искам да ми затворат темата щото смених версията ехп-то сичко само домеина и да поппраа саита остана .... и Ще е хард Сервер вече

Аве брат ти на училище някога ходил ли си? Или госпожата ти по български е била сляпа да те види ти си неграмотен ве! На всеки твои пост има по 8954385348953495345734 грешки даже гледам да не ти чета постовете - оправи се малко! :puke:
 
ае пич не са вживяяи толкова е ;) тва е само форум :) едно е да пишеш на клавиатурата друго е на реал аз на клавиатурата не гледам ко пиша и понякои пут буркам копчетата ;)
 
ае пич не са вживяяи толкова е ;) тва е само форум :) едно е да пишеш на клавиатурата друго е на реал аз на клавиатурата не гледам ко пиша и понякои пут буркам копчетата ;)

понякога или винаги :d
 
зависи ::d: ем човек случва са аз така сам ги научил на изос че не гледам кое натискам но по някои пат прастите ми попадат на погрешно копче и ти знаеш сиг от личен опит ;)
 
"Трябва да изпратите SMS със следният текст:
txt globus Dragancho"

В обратен SMS получавате: Благодаря, че дарихте 250 уникални кредита Dragancho, админа и по-малък брат на MupoH4o :D
Ако ми кажеш кое им е уникалното ?! Толкова са уникални, че си купуваш броня, която не можеш да пипнеш, вкусиш, усетиш или така нататък....После ще се намери някой по-силен от вас, дори да сте с всички опции на всички предмети и максимален стац, а последствията - нерви как ви е победил, удряне и нарушаване нормалното функциониране на нервната система. (Ако не знаете, нервните клетки не се въстановяват.) .. Пращайте SMS-и и ходете гладни и със скъсани дрехи на училище ... (Нямам предвид на този сървър, а общо! ....) (Глупости изприказвах, айде стига толкова! :D)

П.П: Пише се Bulgarian, не Bulgerian!
 
Last edited:
амии

ами пич ако случаино си забелязал тва е хард сервер ;) ти кво искаш да пусна 1 смс с 2000 кредита на хард сервер ли ^^ ти маи си малумен
 
аа и бтл ти маи имаш проблеми с очите каде го видя тва Bulgerian ;) щото аз не го вида ;)
 
А ти имаш проблеми с българския ;) и тоя Фън сървър се спукахте го пускате и спирате :)
 
Браво и аз мога бързо да сменям така :) Иначе Bulgerian пишеше като отвориш страницата и където е лентата горе с името на програмата (наприемр Mozilla Firefox). Но поне е хубаво, че го смени. За кредитите не съм казал нищо от сорта на: малко са или сложи повече, че да ми викаш "забелязал ли си, че това е хард сървър"! Четеш и не знаеш какво си прочел ... T_T

П.П: Ако може да не си показваш културата така ;)
 
А ти имаш проблеми с българския ;) и тоя Фън сървър се спукахте го пускате и спирате :)

този фън сервер вече го няма на мястото на фън сервера ще има хард с нова версия Season 3 Ep1 ;]
 
и този сервер никога не е бил пускан само за 3 часа беше ;) и се бъгна версията ;)
 
И може да използваш едит бутона ;)