[AD] GlobusMu 99z Exp: 80x Drop: 65%

Фен съм на този сървър и колкото и тъпо да прозвучи (не целя абсолютно никаква обида към сървъра), ще се съберат ли 30човека непрекъснат онлайн?
 
Фен съм на този сървър и колкото и тъпо да прозвучи (не целя абсолютно никаква обида към сървъра), ще се съберат ли 30човека непрекъснат онлайн?
очакванията са за повече от 30,тъй като очаквам играчите от мумания.Все пак за тях правя този сървър.
 
Желая ти успех . И се надявам да има 50+ . Защото е доста добре направен и сайта е много хубав .

10/10 .
 
Желая ти успех . И се надявам да има 50+ . Защото е доста добре направен и сайта е много хубав .

10/10 .
Благодаря :)
 
И на мен не ми влиза.
Но се радвам, че Globus Mu се завърнаааааа !!!
 
Много се извинявам за внезапното спиране на сървъра и причиненото ви неудобство, но имаше проблем с мрежата, все пак машини са всичко е възможно.
Проблема е отстранен и занапред не се очакват подобни сривове.Още веднъж ви се извинявам от мое и от името на доставчика.
 
10/10 ! почвам го даже пък ще видиме ако ми хареса ше си го цъкам да се надяваме че ше е както едно време СТАБИЛЕН !
 
В сървъра има добавен магазин от който се пазарува със Zen и Stone! Пожелавам на всички приятна игра.
 
Някакъв педер*з изполва моя ник ...
П.С : Сървър 10/10
Сайт: 10/6
 
магазина нещо не ти бачка като хората :D
 
ми като цъкна и ми се размества всичко нит грешка дава нито нищо да ти дам снимка да видиш за какво става на въпрос
 
ми като цъкна и ми се размества всичко нит грешка дава нито нищо да ти дам снимка да видиш за какво става на въпрос

с кой броузър си ?
и ако можеш сложи снимка да видя какво става
 
ми като цъкна и ми се размества всичко нит грешка дава нито нищо да ти дам снимка да видиш за какво става на въпрос

Това ли имаш предвид?
11920147.jpg
(tmi)
 
Това ли имаш предвид? (tmi)
добре де хора кажете с кой броузър сте аз го отварям с мозила,хром и ие под всички работи...
 
добре де хора кажете с кой броузър сте аз го отварям с мозила,хром и ие под всички работи...

С мозила съм, но това става когато нямаш Зен и искаш да си купип итеми/сет, но накрая не изписва нищо , че нямам зен или нещо от рода, а направо става както е на картинката!