[Help] GameServer спря да работи

svtlvmddd

New Member
Joined
Jul 11, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Значи пускам си сервера и като доиде време да зареди gameserver и ми изписва gameserver спря да работи .. на windows 7 съм :) ако някои може да помогне ще сам му много благодарен .. мс предварително //// ето и линк със снимка http://www.prikachi.com/images/971/3547971h.png
 
Не си сложил някъде IP-то ти предполагам или SQL паролата, провери още един път в /MuServer/GameServer всеки един файл и виж къде си пропуснал да замениш 127 .. с твоето
 
Не си сложил някъде IP-то ти предполагам или SQL паролата, провери още един път в /MuServer/GameServer всеки един файл и виж къде си пропуснал да замениш 127 .. с твоето

Смешко не се обаждай,като не знаеш "Ни лук ял, ни лук мирисал!"
(Ако не е сменил ип-то ще му излезе Error да знаеш за напред)

Колкото по темата :

Ако имаш някаква антивирусна я спри защото най вероятно геймсървъра е пакнат и това създава проблема... или ако не стане просто смени гейм-сървъра :).
 
проблема не е в ГС то защото ако това са 97д файловете този Гаме Сървър не е пакнат търси проблем по ИП-та или виж дали антивирусната не ти е изтрила някой файл от Гаме Сървър папката :) това е което мога да кажа
 
само антивирусната е намесена или геймсървъра е развален... няма как да е от ip-tata защото от тях дава друга грешка
 
на мен ми се е случвало да ми дава донт сенд като не съм сменил примерно някъде ИП такаче не за изфурляне и да погледне самата антивирусна да не е изрила някой файл :)
 
Смешко не се обаждай,като не знаеш "Ни лук ял, ни лук мирисал!"
(Ако не е сменил ип-то ще му излезе Error да знаеш за напред)

Колкото по темата :

Ако имаш някаква антивирусна я спри защото най вероятно геймсървъра е пакнат и това създава проблема... или ако не стане просто смени гейм-сървъра :).

Ох умник си голям, господ да те опази..
Вчера точно сменях ИП-та и бях забравил 1-2 даде точно това..
 
пробвай така влез във gameserver трябва да има6 1 фаил wzag или нещо такова изтриий го и пробвай на фр-то на компа той е със win7 го направих и повече не го изкарва :)