[Help] Game Server eror on 1.0L

DeHu4Ka

New Member
Joined
Nov 30, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Здравейте ..
Значи да започна по темата.. Така направих си сървър на 1.0L Нали смених всичко Ип-та Пас на ДБ.... всичко от край до край и така ... Имам следния провлем. Когато пускам сървъра всичко зарежда ДС1 ДС2 ЦС..... и когато стигне до Гейм Сървъра Излиза Някакъв прозорец на който пише някакви Йероглифи и Има Бутон ОК . Когато натисна ок Гейм сървъра не тръгва.
Смених 3 Файлове на тази версия и все същия ерор... Някой да помогне Ето Снимка на ерора
1310664F.png
Ако някой помогне ще съм му благодарна и то много (wasntme)
 
нещо ти блокирва гаме сервера я пробваи си изклучи firewall и пробваи ;) , а също може да е от
Code:
SCFdbManagerIP = 127.0.0.1
SCFdbManagerPort = 55814
SCFEnableConsole = 1
SCFConsoleLog = 1
aко не е така също! ето един линк за 1.0Л който са тествани:

Link: http://dox.bg/files/dw?a=99045d046f
 
Last edited:
амм Къде се намира това : SCFdbManagerPort = 55814
SCFEnableConsole = 1
SCFConsoleLog = 1
 
е в мойте CTGSSet.ini или MyGSfun.ini няма място къде да пиша ИП има само за Дата базите но всичко е написано :С :(
 
е в мойте CTGSSet.ini или MyGSfun.ini няма място къде да пиша ИП има само за Дата базите но всичко е написано :С :(

нямам на идея изкючи ли firewall? и рестартираи компа ;)
 
Дава ти грешка защото на 1.0l лиценза е истекал :)
 
  • Like
Reactions: enduwe
Дава ти грешка защото на 1.0l лиценза е истекал :)

Не знам от лакомия ли от какво - не мога да кажа тъй като не съм сигурен, но като му писах ЛС на този човек не ми отговори и сам достигнах до извода, че:


СМЕНЕТЕ ДАТАТА НА КОМПЮТЪРА НА 2007-МА ГОДИНА И ТАЗИ ГРЕШКА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА Я ВИДИТЕ !!!
 
На мен ли си писал ? ако да не съм видял
 
Да, приятелю, на теб писах, но както и да е. Оправих се сам ;).
 
На мен ми отне цял ден докато разбера защо не иска да се пусне между другото само на Alliance файловете са така имам едни други които са пак 1.0L и вървят без да връщаш датата
 
Да затова съм с тях добре че имам 2 компютара :) че като си вартна дата и почват да ми спират да работят други работи
 
Да затова съм с тях добре че имам 2 компютара :) че като си вартна дата и почват да ми спират да работят други работи


Желанието да си максимално сериозен трябва някак си да те възпира да пускаш каквото и да било друго на компютъра, от който хостваш сървър.