[Game] Историята на Nick Name-a ви

баба ми го измисли :)
 
Last edited:
Нали и аз това съм написал ?!

А не трябва ли да бъде "ridiculous" |-(


Life - Просто така ми дойде ... преди 2 години горе долу . Преди кви ли не бяха " Poster,FromHell,InV!S!bLe,Rep7iLe,BailEyes"
 
Last edited:
А не трябва ли да бъде "ridiculous" |-(

Не, има си дума ludicrous, ако искаш провери речници. Иначе са близки по значение.
 
А да прав си извинявай. Моя грешка. (bow)
 
6efa още през 2007 когато ми беше 1-вия сервер на МУ и всички ми викаха "6ефе" и от там ми доиде 6ефа :)
 
Blacko от 5 години насам ми викат така бях се написал в му-то BlackHeart и от там сакратено Blacko :D
 
Еми преди в му-то се писах Blood но един (Sky) почна да ми вика blindo и аз реших да се пиша bL!nd и така .
 
преди време имаше една стая за чат в DC++ казваше се Close DC Hub, беше на едно приятелче което ползваше ник- eXecute® и в чат стята имаше разни постове, беше си ги кръстил с различни имена като: LucifeR, aRchangeL, Demon, Hunter и т.н.
И така де на мен ми беше дал поста - aRchangeL и доста дълго време ползвах този ник и все още го ползвам на места, но той пред 2 или 3 години не помня вече, спря да ползва неговия си ник: eXecuteR и ми каза ако искам да го ползвам. От там тръгна всичко и до ден днешен ползвам този nickname :)

Димек Сашо Макито от механото
 
Frozen от около 5 години когато играх CS ядях някъв сладолед и на него мисля че пишеше Frozen и от там а Frozkata мисля че се написах защото Frozen беше заето :D
 
Bulle7Pro0f измислих го в ЦС-а защото бех избил всички от другия тийм и се кръстих Булетпрууф( демек непробиваем от куршуми xD)
 
Bulle7Pro0f измислих го в ЦС-а защото бех избил всички от другия тийм и се кръстих Булетпрууф( демек непробиваем от куршуми xD)

брониран
 
Bulle7Pro0f измислих го в ЦС-а защото бех избил всички от другия тийм и се кръстих Булетпрууф( демек непробиваем от куршуми xD)
Знам че има такава песен, но несе сещам за група
 
бях малък... зарибен по ЦС-а и по кунг фу филмите на Джеки Чан, Брус Лий, и тем подобни и в един от филмите се разправяше за велик боец роден с нинджа душа (ninja soul) и от там ninsoul :)
 
Мии.. "krisko0y" ми го измислиха в едно радио - Финес се казваше което сега е "Асеновград" ..
"Krisky" ми го измисли сестрата и едно момиче когато ходих с нея .. ;дд
"DewiL" аз си го измислих през 2007-2008 :))
 
Мммм интересна тема, преди много години бях фен на Lil`Wayne :)
Това беше по времето, когато бях едва 35кг с напикани гащи (xaxa)
"Lil" е съкращение на Litttle, а както казах, бях едва 35кг, също така луд фен на Lil`Wayne. Ника беше Lil`Alex, Lil донякъде от Little и в повече от Lil`Wayne.
Alex, защото се казвам Александър.

Преди известно време в ЦС, влязох в клана на едни малчугани "DK -> DarkCrew" и всеки беше нещо Dark...... , аз реших да съм Evil, щото съм мнОО зъл на ЦС :D Та от там идва DarkEvil. Това ми е игралния ник, но баш ника ми си е Lil`Alex :) Хубаво е да си помниш 1-вия ник, защото така не забравяш от къде си тръгнал :)