[Release] Fully Working WebShop For 0.99 & 1.0

Ама... Пак Дай нещо СъС Снемки :s
 
Ама... Пак Дай нещо СъС Снемки :s

lol! В тази тема сам го обяснил за ... айде малко цензура да кажем хора който си нямат и грам на идея как се прави мисля, че ще се справиш и без снимки.
 
lol! В тази тема сам го обяснил за ... айде малко цензура да кажем хора който си нямат и грам на идея как се прави мисля, че ще се справиш и без снимки.


Батка Лесно ти е Но Онея Раути Знам ли де да ги Търся Онея кодаве Знам ли От Каде Да Ги Copy ? Не :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Де*ба :mad:
 
create_proc.sq
create_tables.sql

От Каде Да ги Изкопам ?!
 
:blink: Абе човек всичко сам написал там бе кое от каде да се copy/paste ти незнам сляп ли си... sorry за израза ма се пак... Тези файлове са в Install папката ти на webshop-a
 
НЕ Малаумен Съм

БАтка
И Аз мога да ти Изтрапам Инф За Усилватели , Трансформатори Как да си ги направиш ама Няма да ти е Лесно като Незнаеиш нищо !!!
 
без да се обиждаш ама там е обяснено като за пълни идиоти (с извинение)това че ти неук ние не сме виновни
 
XaXa.. Ко е е Обяснено не е Казал От Каде Да Се Вземат

И Това че Езин Човек незнае как става не е Казано ЧЕ е Тъп ! Както Вие го Изкарвате Ако Беше Сложил Снимки Нямаше да е Така Ай кажи От Де Да ги Изкопам тея

Code:
create_tables.sql ,  create_proc.sql и webshop.sql

Толкова ли е трудно да кажете ?!:headbang:
 
Леле ти си уникално к*х чесно ти казвам ::D: ето ти цялата папка инстал от този магазин всичко го има там. НО понеже и аз ползвам него така като гледам и ти трява да я имаш ма ето да ти я дам с тези всичките неща които ти трябват и сега ако неуспееш да го направиш... No comment
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vesichaa
Вече Го РАзбрах ) Благодаря :) За всечко :) :p
 
Де*Ба Уш вече го правя както тряа и пак неще :mad::mad::mad:
 
Coolio и аз ще те чакам да го направиж това с наметалото :)

vesichaa чети внимателно бе човек сичко си е убяснено то бива бива но да те марзи да четеш... само на снимки се учите днешно време.
 
Update 1:

Added Cape Of Lord,Arrow Viper Bow.

For Download Visit First Post.

P.S.: Not Tested.Please Test end say if have any bugs.
 
Аммм... как го кажа... не бачка ;) Само да ти кажа, че имаш грешка (20,'Arrow Viper Bow',135,2,4,4,0,52,245,1,1,1,1,0,0,1,0); трябва да е така (20,4,0,'Arrow Viper Bow',135,2,4,4,0,52,245,1,1,1,1,0,0,1,0); както и при перелината (30,'Cape of Lord',180,2,3,12,2,0,0,1,0,1,1,0,0,1,0); трябва да е така (30,12,4,'Cape of Lord',180,2,3,12,2,0,0,1,0,1,1,0,0,1,0);
Ето грешката която ми дава:
Server: Msg 207, Level 16, State 1, Line 1
Invalid column name 'str'.
Server: Msg 207, Level 16, State 1, Line 1
Invalid column name 'str'.

Като махна srt ми дава това:
Server: Msg 110, Level 15, State 2, Line 152
There are fewer columns in the INSERT statement than values specified in the VALUES clause. The number of values in the VALUES clause must match the number of columns specified in the INSERT statement.
Server: Msg 110, Level 15, State 1, Line 512
There are fewer columns in the INSERT statement than values specified in the VALUES clause. The number of values in the VALUES clause must match the number of columns specified in the INSERT statement.

Правя реда да не е така:
(id,name,credits,X,Y,type,ex_type,str,agi,luck,skill,hasLevel,default_durability,nrg,cmd,hasOption,optionType)
ами така:
(id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLevel,default_durability,hasOption,optionType,category,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl)

и отнова нестава... ;) затова писах тук иначе и аз го бях направил по-този начин ;)
 
Last edited:
coolio и аз ще те чакам да го направиж това с наметалото :)

vesichaa чети внимателно бе човек сичко си е убяснено то бива бива но да те марзи да четеш... само на снимки се учите днешно време.


От каде да знам каде греша :s
 
мисля че e фикснат напълно. свалете го и тествайте наново но преди да го инсталвате дропнете старите таблици като пуснете този скрипт в Query Analyzer

drop table WebShop
Go
drop table WebShop_LOG
Go
drop table WebShop_UI
Go
drop table MEMB_CREDITS
go
drop procedure XCredits
go
Drop table WebShop_Groups
Go
Drop table WebShop_Feedback
Go
drop table WebShop_IpBlock
Go
 

Attachments

  • webshop.rar
    1.8 MB · Views: 103
Last edited:
oo .. thanks .. I cant find this file .. and now i find it :D
 
/* Arrow Viper Bow*/
INSERT INTO [WebShop] (id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLevel,default_durability,hasOption,optionType,category,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl) VALUES (20,4,0,'Arrow Viper Bow',135,2,,1,1,1,1,1,0,4,0,7,11,7);

/* Arrow Viper Bow*/
INSERT INTO [WebShop] (id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLevel,default_durability,hasOption,optionType,category,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl) VALUES (20,4,0,'Arrow Viper Bow',135,2,1,1,1,1,1,0,4,0,7,11,7);


При мен с пелерината стана с добавянето в таблицата. Добавяш я в магазина вижда се, че е в сандъка ти влизаш и тя с 200 е избягала ;) . А при Viper Bow ми дава това:
Server: Msg 109, Level 15, State 1, Line 4
There are more columns in the INSERT statement than values specified in the VALUES clause. The number of values in the VALUES clause must match the number of columns specified in the INSERT statement.

Малко кофти се получи, че написах т'ва горе кадето го бе написал и при мен Viper Bow изчезна и небях записал реда за него :;:)
 
Last edited:
Уеб Магазина е готов остана само картинките да оправя и го релеасвам.
Този който виждате отдолу е фикснатия но без картинки
 

Attachments

  • webshop.rar
    1.2 MB · Views: 61
Last edited:
All done ;)
 
Last edited: