[AD] FlyerMu S6 Exp: 8080x Drop: 90%

[COLOR = "Red"] Здравейте, StoneAngel. Искам да играя една игра.

Вие Сте прекарали живота си хроника и четене на живота на другите, вместо да живеeте сами. Отработено съм заключил в избено помещение. Вие трябва да се чувствате като у дома си, където съм ви пуснати днес.

Аз Ви предлагам възможност да се откупи. И дори ще имате възможност да поставите вашите умения за добра употреба.

По-долу е частичен списък на тропи съм ползвано, филми забавно изобразяващи усилията ми. Ако можете да го завърши - всичко това, той се пълни с всички клишета, използвани в продължение на две секунди ми филми - ще отидете безплатно.


Имате един час.

Live, или да умре.

Направете своя избор.



О, да ... Ще се лее кръв.
[/color]

(xaxa) абе май много ти са филмите :D
 
  • Like
Reactions: mariox96
Дано да не стане като предишните сървъри на StoneAngel (rofl) поне този да е успешен (y) което не ми се вярва много...

Единствения проблем ще е тока , но скоро няма да го има !
Хоста си е надежден !
 
PLMN кажи на вашите да ти спрат анимацията ,че изглежда не ти влияе добре.
 
Здравейте, StoneAngel. Искам да играя една игра.

Вие Сте прекарали живота си хроника и четене на живота на другите, вместо да живеeте сами. Отработено съм заключил в избено помещение. Вие трябва да се чувствате като у дома си, където съм ви пуснати днес.

Аз Ви предлагам възможност да се откупи. И дори ще имате възможност да поставите вашите умения за добра употреба.

По-долу е частичен списък на тропи съм ползвано, филми забавно изобразяващи усилията ми. Ако можете да го завърши - всичко това, той се пълни с всички клишета, използвани в продължение на две секунди ми филми - ще отидете безплатно.


Имате един час.

Живей, или да умри.

Направете своя избор.



О, да ... Ще се лее кръв.

Кфи наркотици взимаш ^^ Мноу са ефектни , и на каква цена ги взимаш ?
 
защото на Season 6 самия клиент май е pack-нат и е по друг начин скриптиран и повечето антивирусни го зачитат като троянец :)
 
защото на Season 6 самия клиент май е pack-нат и е по друг начин скриптиран и повечето антивирусни го зачитат като троянец :)

Емм да умрат дано ;(;(;(;(
 
Finish Updates:
Fix Arena
Update 6 shops
Update 10 spots in Arena,Tarkan,LostTower,Elbeland,Atlans

To be done soon:
65 000 stats fix in the next few days.
Some other bugs ...
 
Ще слагаш ли УебШоп ???

P.S. Незнам защо но се опитвам да създам RF Но излиза да изчакам и до там .... Пеши на скупе jiwk0. ако може да хелп :p
 
Last edited:
НЕможе да се направи рф =D Иначе много хубав сървър, но само по 1 меле в davias 1 и 2 !?
 
Stone i Need Client without sound because +sound is to big.
 
The client is without Music and its so big :) without any sounds its 20 MB less :D
 
* New Wings (Small Wings)
Не са нови... попринцип тези крила се купуват от МУ магазина, в който в Глобал му се пазарува чрез "Web coins". След като ги купиш, ги ползваш седмица и след това стават непотребни. Направени са с цел да се различават обикновните от тези от МУ магазина.
 
Offline?
Upgrading?
Wanna make it about s7 xD