[AD] FlamMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 80%

Over7

New Member
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2
Reaction score
0
4354230I.png

FlameMu Easy !
(devil)Free Max Stats and 35,000 Credits in Webshop ! Come and Play For Fun !(devil)
Server Info:
Server Name: FlameMu
Server Version: 97d+99i
Server Experiance: 9999x
Server Drop Rate: 80%
Server UpTime: 24/7/365
Monsers HP: 100%
Bless Bug: On
Chaos Machine Succes Rates (+10 ~ +11): 99%
Maximum Level:400
Website:FlameMu MuOnline
Forum:FlameMu
 
Ужас,Ужас,Ужас!!!
Това направо е подигравка...
Значи правите сървър на класическа версия с максимален EXP и висок Drop Rate + Всичко друго на Макс + Макс Статс + 35,000 кредита за WebShop + zapto.org домейн... + не ми отваря и сайта!
100% Подигравка с играта,направи се откажи от МУто (wait)
 
Ужас,Ужас,Ужас!!!
Това направо е подигравка...
Значи правите сървър на класическа версия с максимален EXP и висок Drop Rate + Всичко друго на Макс + Макс Статс + 35,000 кредита за WebShop + zapto.org домейн... + не ми отваря и сайта!
100% Подигравка с играта,направи се откажи от МУто (wait)
пича е на 13 години к'во искаш :D:
 
Вземете най-накрая почнете да си мислите собствени имена за глупавите сървъри... от немай какво да правите (или може би безмозъчие) вече започнахте да си кръстите сървърите без половината букви от думата... Flam = Flame = /\/00B!..
 
Слаба работа .. няма да издържи повече от седмица 3/10
 
neme kefi Headera kak e postaven ... nishto li4no ne hate-vam nikoi i moito mu ne e mnogo dobro...

btw ; sry za ezika Flextype bugnat :)
 
Server Offline надявам се Forever.
 
Това е някаква пародия на MuOnline. То ако не си играл RozaBG, XMU(Сегашното), DangerLinkMu(от 2006) значи си нямаш и понятие от играта MuOnline!
 
Molq Moderatorite da mi iztriqt temata ,zashtoto glavniq sprq servera (sorry for latinicata ama mi se precaka kirilicata)