[AD] Fan7aMu 1.0M Exp: 9999x Drop: 99%

Това е шибана фънка бре, дай им по 10,000 кредита дето са си изгубили времето и готово :p
 
  • Like
Reactions: enduwe and crazzybg
Деат е прав. Вече става една обикновенна боза, с версия която 90% от тъпите сървари я имат. Променям си оценката на 0/10. Бързо ще замре с тези рейтове, ако ще да си най- добрия админ на света.
 
  • Like
Reactions: crazzybg
Извинявам се но има щом аз от 97д минах цялата база данни до сезон 4 както и обратната ... просто кажи че не разбираш не че има дарк лорд... класовете на геройте са си същите ти просто изтри 97д датабаза с геройте и си слагаш 1.0м после обратната без да има и 1 герой поне не се оправдавай с това
 
Извинявам се но има щом аз от 97д минах цялата база данни до сезон 4 както и обратната ... просто кажи че не разбираш не че има дарк лорд... класовете на геройте са си същите ти просто изтри 97д датабаза с геройте и си слагаш 1.0м после обратната без да има и 1 герой поне не се оправдавай с това

Прав си че не разбирам не разбирам но се опитвам да се науча.
 
земи си оправи credits на сайта че ще те хакнат
 
земи си оправи credits на сайта че ще те хакнат

Сайта така са ми го дали аз не сам пипал нищо по credits. Човекът който ми го даде каза че той си го е правил ...
 
земи си оправи credits на сайта че ще те хакнат

има си кредити когато посочиш FighteR-Mu. All Rights Reserved! показва кой е правил сайта
 
Магазин на ЕскейпМу - Вход

Бях го оправил но го смених и го бях забравил. Всичко е коригирано :)
 
10/10 радва ме, еии хора гледате само как да се заяждате, вместо да се заяждате помогнете му малко хем да видим колко сте умни ........
 
10/10 радва ме, еии хора гледате само как да се заяждате, вместо да се заяждате помогнете му малко хем да видим колко сте умни ........

Много благодаря за оценката дано и другита да са толкова милостиви :) :D
 
Добавих и защита, но за да играете трябва да изтеглите новия клиент :)
 
Сървъра ще е на линия днес от 18:00ч :)