[AD] Fan7aMu 1.0M Exp: 9999x Drop: 99%

sahoo123

New Member
Joined
Dec 3, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Website: FighterMu Online Server

FighterMu Information:
Server Start : Oficial start is 31.12.2012 at 12:00AM / Официалния старт е на 31.12.2012 12:00ч
Server Name: FighterMu
Server Version: 1.0M
Server Location: България - Пирдоп / Bulgaria - Pirdop
Server UpTime: 24/7

Server Information:
Experience: 9999x
Drop rate: 100%
Box in shop: +1 +2
Bless Bug: ON
Max level: 400
Max reset: 100
Max stats: 32767
Stat Points Per level: DK/DW/Elf - 5 MG/DL - 7
Reset level: 399
Reset points: Keep Stats
Guild create level: 200

Success Rates:
Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 100%;
Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 100%;
Jewel Of Life Success Rate: 100%;


Server events:
Blood Castle Event
Devil Square Event
Golden Invasion Event
Kundun`s in Davias2 on every hour Event

Pics
5673519v.jpg

5673523Y.jpg

5673525v.jpg

5673527H.jpg

5673530I.jpg


Website: FighterMu Online Server
 
Last edited:
Няма сайт!
да съжалявам че нямам сайт но някакъв не е завиждал много и се направи на "на хакер" Но пак ще бъде онлйне скоро!
 
Искам да добавя че в сървъра ще има награди за всеки нов играч като новогишни подаръци под формата на кредити за Webshopа.
Също за сега той е без смс кредити ще се печелят от евенти.
 
-10/0 Offline бахти умрелия сървар
 
-10/0 Offline бахти умрелия сървар

Поне да си беше направил труда да прочетеш че старта е днес в 12:00 на обяд..
 
Поне да си беше направил труда да прочетеш че старта е днес в 12:00 на обяд..

с тоя mu web 0.8 няма да искараш много
 
В момента работя над друг уеб скоро ще го сменя
 
--11:22--
нещо лиспа на таблици и размери липсват в сайта ти... всяка страница си има собствено мнение :)

Успех.


EDIT :
--15:13--
да съжалявам че нямам сайт но някакъв ми е завиждал много и се направи на "на хакер" Но пак ще бъде онлйне скоро!
ммм честно да ти кажа в момента пак нещо не го отваря ...
 
Last edited:
В момента сме в процес на смяна на весията скоро ще сме онлайн
 
В момента сме в процес на смяна на весията скоро ще сме онлайн

Значи вчера 8 човека седяхме като зомбирани катерици 3 часа,поздравявайки майките си милиард пъти, и са к'ВО? ново DB и съответно си губим труда...
 
Много се извинявам но онази весия имаше много бъгове. Утре сървъта ще е онлайн с нова версия :)
 
Значи вчера 8 човека седяхме като зомбирани катерици 3 часа,поздравявайки майките си милиард пъти, и са к'ВО? ново DB и съответно си губим труда...

Да прав си много брато много ма е яд че ще е сменят 97d+99i. За съжаление вчера не бях тука .. Собственика ми каза че имало бъгове а не се допита в някои форум като DarkTeam. Много добро щеше да е 1.0m с max exp рядко се среща много съм ядосан че е сменят. съжалявам че една яка версия ще бъде сменена със много тупа това е моето мнение! За версията 97d+99i! Аз знам че ако се оправят тези "бъгове" сървара ще се развие добре! (headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang):bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb:
 
Да прав си много брато много ма е яд че ще е сменят 97d+99i. За съжаление вчера не бях тука .. Собственика ми каза че имало бъгове а не се допита в някои форум като DarkTeam. Много добро щеше да е 1.0m с max exp рядко се среща много съм ядосан че е сменят. съжалявам че една яка версия ще бъде сменена със много тупа това е моето мнение! За версията 97d+99i! Аз знам че ако се оправят тези "бъгове" сървара ще се развие добре! (headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang):bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb:

Писах но никой не ми е отговорил какво да направя аз ?
 
Сложил сам анкета в сайта. Моля всеки който желае да каже мнение по въпрос с експа.
 
интересно не че съм го посетил преди но сега го погледнах...
по - горе коментари на потребителите бяха че е имало 8 човека на линия за версия 97д+99и след което вие го спирате и казвате на следващия ден ще е на 1.0м но сега като влезнах виждам че сте го върнали пак на 97д+99и... не се ли сетихте да запазите базата данни тези потребители да не се регистрирват и правят от ново герой
поне аз вече си променям оценката и щом администратора е неспособен да обръща внимание на потребителите си тъй като те са важните в този случей аз не мога да ви дам повече от 2/10 , имате да си оправите все още таблиците и редовете в всичките ви страници ...

Успех
 
Благодаря за оценката и да кажа версията не е сменяна 2 пъти. Пуснах на 1.0М но просто не бях проверил всичко и има доста бъгове писах в форума но никой не ми е отговорил. Сега сменям на 97д+99и и няма как да запаза данните понеже на 1.0М има дарк лорд ...