[Help] Exp и Port

alf1234

New Member
Joined
Apr 3, 2009
Messages
55
Reaction score
7
Здравейте, имам два много сериозни проблеми!

1) Нещо съм пипал и хората когато убиват чудовища не хващат никакав Exp и не дигат левел.

2) Когато сложа в клиента да се влиза с порт 44405 те влизат, натискат там за да им излезе за логин данните ,но им забива и после ги дисконектва, а когато сложа с порт 55901 те влизат ,но след 1 - 2 мин биват дисконектнати.
Ще съм Ви много благодарен ако успеете да ми помогните, благодаря!
 
Кои 99б файлове ползваш. Почти всички са нестабилни.
 
1) Пробвай с друг клиент, и при мен е ставало така.
 
това за дисконекта някъде нети е отворен порта 44405... потърси,ако имаш защита трябва да намериш откъде да си отвориш порта :) нядявам се да съм бил полезен :)
 
Портовете сам ги отворил от рутера, не разбрах как не ми е отворен порта, мерси.
Къде да потърся?
 
Last edited:
Портовете сам ги отворил от рутера, не разбрах как не ми е отворен порта, мерси.
Къде да потърся?

ако ползваш windows firewall или sygate не трябва да блокираш CS и GS
 
Не използвам нито едно от двете за момента, аз от Lan IP -то си влизам ,но от глобалното не може да се влиза, всеки влиза дава да пише пас и опа забива и след това дисконектва, иначе с 55901 няма проблем за влизането ,но после след 1 - 2 минути де дисконектва..
 
Благодаря Ви ,че се пробвате да ми помогнете!
 
Здравей. Незнам за какво говорят всички останали, но проблема ти е много далеч от ConnectServer-a, и това се заключва от факта, че ти излиза Login полето, което дефакто е самия ConnectServer, но проблема е близко до това. JoinServer-a ти е проблемен.Свържи се с мен и ще ти дам надежден JoinServer за 99b+ заедно с бонус ConnectServer, с който няма да може да се злоупотребява. Няма да е никак лошо да помислиш върху подмяната на ExDB, защото тази, която ползваш, от посочения от теб релийз никак не е надеждна. Изпрати ми лично съобщение или E-mail и ще те снабдя с това, което ти е нужно. Предлагам и дистанционна помощ (Remote Desktop Administrator / Team Viewer и други).

Поздрави,

Диян
 
Last edited:
  • Like
Reactions: alf1234