[Release] EvaWeb 0.2 Beta

Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

skynetmu.info
09/19/08 03:57:08
Apache/2.2.0 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.0 OpenSSL/0.9.8a mod_autoindex_color PHP/5.1.1

:mad: :mad: :mad: Как да го оправя, идеи (think)
 
  • Like
Reactions: atanas1212
Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

skynetmu.info
09/19/08 03:57:08
Apache/2.2.0 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.0 OpenSSL/0.9.8a mod_autoindex_color PHP/5.1.1

:mad: :mad: :mad: Как да го оправя, идеи (think)

EN: Go to apache\conf\httpd.conf , open it, find #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so, delete # from the front save and restart webserver.
BG: Отвори apache\conf\httpd.conf след това търси: #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so и триеш # пред него. Сейфаш и рестартираш апаче-то.
 
  • Like
Reactions: atanas1212
Направих го и пак така дава да му ... м.........
 
  • Like
Reactions: atanas1212
10/10 сайта е супер много сам доволен от него 3 месеца нямм ядове никакви
 
  • Like
Reactions: atanas1212
като впиша всички полета за регистрация ! и дам РЕГИСТРИРАЙ
ми дава тази грешка (think)
Fatal error: Call to undefined function filter_var() in C:\Program Files\xampp\htdocs\check.php on line 71

Разбира ли някой ако разбира и може да ми помогне на скайп: atanas1270
или тук все едно :) мерси предварително
 
Чак сега забелязах че си оставил Credits на Xtyling...ЗА КАКВО?
Темплейта не е на Xtyling! Преди много време,много преди Xtyling,Go-Link бяха с същият Темплейт. Мисля че Mu China е първият сървър с подобен темплейт.

Айде очакваме Beta 3 :)
 
аз сам с този сайт и нямам никакъв проблем :) вече близо 2 месеца !!!
 
Пичове... имам си личен живот вече нямам време да се занимавам. Но! След няколко седмици ще продължа проекта това ви го обещавам! Ще има бета 3...
 
Имам следния проблем от време на време ми се ресва "Online Players" става на 0 а в сървъра си има хора моля за помощ ? Мерси предварително !!!!!!
 
Някой ти бугва сайта с флоод и при мене беше така.
 
Има код който прави, така че когато сървъра е извън линия да нулира потребителите в игра. Но понякога когато флоодят сървър-а изписва че е извън линия в сайта и така се губят онлайн играчите в сайта.
От config.php махате тези 2 реда
PHP:
$sql = "UPDATE MEMB_STAT SET ConnectStat = '0' WHERE ConnectStat = '1'";
mssql_query($sql) or die ('Немога да се свържа към базата данни!');

Те се намират най-долу.
 
  • Like
Reactions: Bumb and GTI
Защо на хората, които ползват Chrome сайта им е добре, а на другите с Mozila размазан ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe
имам малък проблем сървъра е спрян а в сайта показва Online, а другия проблем колкото и човека да влизат в сървъра в сайта не отчита, че има Online
 
имам малък проблем сървъра е спрян а в сайта показва Online, а другия проблем колкото и човека да влизат в сървъра в сайта не отчита, че има Online

Аз нямам такива проблеми :O
 
Ако се добави 1 маркет би било супер.
 
Аз нямам такива проблеми :O

ааа оправил ги е, намерих още един проблем като тма на потребителски панел не мога да използвам "-" "(" ")" въобще сякакъв вид такива неща