[Release] EvaWeb 0.2 Beta

Дай да видим ти какво ще направиш.... ако ми хареса твоят дизайн ще го сложим.
Смешно ми е когато кажете "има какво да се пипа по него"...

И на мене това ми е много смешно.
Според мен ако го направиш на Английски или на 2 езика Български и Английски ще е по добре понеже повечето сървъри имат много играчи от други държави ;)
 
Не съм казал че мога да направя нещо.Нито разбирам от PHP,HTML,CSS,JS и т.н :) само изказвам мнение ;)
Дизайна е добър но има още какво да се желае.
 
мен пък ми харесва просто изчистено (simple) без претрупване от към цветове и други ненужни работи :)
 
мен пък ми харесва просто изчистено (simple) без претрупване от към цветове и други ненужни работи :)

Аз пък мисля че има прекалено много цветове :blink:
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa
Аз пък мисля че има прекалено много цветове :blink:

ее ти гледаш и статистиката аз гледам само дизайна без текста защото той не е толкова важен но по добре да си е бял :D
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa and ivowe3
Ако изключим статистиката всичко друго е добре.
 
Е сега новия дизайн ми допадна :)
С новините изглежда много по-добре ;)
 
Направи ми впечетление че когато се ресне герой изчиства статса, но всеки път когато се даде да се адне статс винаги ми дава по 350 точки и не се увеличават.
Смисъл аз искам да е така 1 рес = 350 т , 2 рес-а = 700 т и т.н как да го оправя това някой ?

resets * resetpoints, аз съм споделил един модул за ресване, виж в него как е направено
 
  • Like
Reactions: suh1q
Който иска да помогне за добавянето на Excelent предмети от потребителският панел в играта да пише...
П.п (До сега не съм работил с binary...)
 
Last edited:
Супер е уеба, а ако го направиш с втория дизайн ще е много зле.
Evanescence кой не копира ? Занимавате се от 4-5 години с PHP.Ти какво искаш да знаеш всичко.Всеки това прави копира от някъде и си редактира само това което му трябва.Защо да пише същия код да не е олигофрен.

Точно тук е разликата... аз не обичам да Copy/Paste. Като този ... *пич*, гледам всичко да си го направя по мой си начин,както аз си искам, както аз си преценя. Всеки "програмист/кодер и т.н" си има свой си начин за писане на код, които се отличава някак си от другите...
Представяш ли си ако всички бяхме еднакви то било в личен план или професионален... ? а, и по твоята логика съм олигофрен ? ами да ти кажа олигофрени са тези Copy/Paste-ри и редактори на "Scripts,Credits.. ect..". Друго си е да си напишеш нещо сам, а съвсем друго е да копираш и редактираш. Не съм от тия идиоти.

Всеки това прави копира от някъде и си редактира само това което му трябва
Аз не съм всеки... ето защо се отличавам от тези - боклуци.
С здраве.

По темата: EvaWeb 0.3 ще бъде готов до няколко седмици с някои подобрения на кода, няколко нови модула, ии да EvaWeb 0.3 ще е с старият дизайн :).. Всички критики, предложения са добре дошли.
 
Evanescence брат да те питам, знае ли се кога ще излиза новия ъпдейт ??
 
По темата: EvaWeb 0.3 ще бъде готов до няколко седмици с някои подобрения на кода, няколко нови модула, ии да EvaWeb 0.3 ще е с старият дизайн :).. Всички критики, предложения са добре дошли.

Твоят дизайн (Новият) е супер як и смятам,че сайта ще е перфектен с него :)
 
Fatal error: Call to undefined function filter_var() in C:\Program Files\xampp\htdocs\check.php on line 71
 
Fatal error: Call to undefined function filter_var() in C:\Program Files\xampp\htdocs\check.php on line 71

Така става като тоя който "прави" сайта копира без да погледне какво копира изобщо!
 
dont understand for install website sorry u aport u website new???
to me install web EvaWeb 0.2b Fixed have problem in modules to go dowload in all links web error
u good desing friend :D very pro u Evanencence me 100% in u respect credits
 
Щом newguy казва, че кога е добре му вярвам ама дизайна ако е от тоя последния скрийншот на тая страница е отвратителен. ;х
 
Дизайна е перфектен чакам само да се пост сайта :)
 
Инсталирам сайта и всичко правя както трябва но където и да цъкна ме праща в индекса..... някакъв савет ??? Много ми харесва сайта :(((