[Release] EvaUpdater v0.1

Evanescence

Active Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
171
Reaction score
116
MuOnline Updater писан от мен... не е кой знае какво, липсва му само дизайн, но ако някои прояви желание да направи... ще го импортирам.

Как да използвате Updatera?:
Създавате си една папка в root директорията на хамpp update (примерно...) в нея създавате .ini файл с името на версията която желаете... след това правите SFX архив с команди:

Code:
Silent=1
Overwrite=1

(нека спомена че името на архива трябва да съвпада със написаната oт вас версия във .ini файла)

Има още какво да се желае но да... като за начало толкова ;d


EvaUpdater v0.1
 

Attachments

  • EvaUpdater.rar
    36 KB · Views: 117
нещо , не ми ги отваря дава еррор :(
 
нещо , не ми ги отваря дава еррор :(

каквото си написал вътре в version.ini така трябва да ти се казва .exe файлът
 
нещо , не ми ги отваря дава еррор :(
Ако може да кажеш какъв Error ти дава?... или е от Framework-a или не си buildnal правилно Updatera или се опитваш да стартираш Updater.exe в папката Inject...
 
какъв е този updater ?
 
работи но като сложа Реалното ми иП СПИРА ДА СЕ UPDATE вързан съм рутер може ли да ми помогнете
 
отвори всички портове за твоето LAN IP
 
добре а кои са те извиняваи за въпроса
 
Имам проблем ако може да ми помогнете. Значи правя всичко както трябва стартирвам Updater-a изписва ми New Update is available натискам ОК и не дърпа нищо но ми изписва downloading complete след това веднага ми дава този еррор на снимката
 

Attachments

  • asd.jpg
    asd.jpg
    67.2 KB · Views: 69
@suh1q и аз имам същия проблем ;хх

btw Eva с какво е правен този дизайн защото с Visual Studio не мога да го поправя :D:
 
Ако може ми дайте целия лог на грешката, за да я оправя.
 
Last edited:
Evanescence маняче няма ли да правиш ъпове на сайта :) ?
 
От работа просто не ми остава време да се занимавам. Почнал съм нещо вече, но работя по него само когато имам време, пък и има достатъчно по-добри сайтове от моя.
 
Last edited:
Винаги съм се чудел как точно работи MuOnline Updater
Когато съм качил клиента и хората вече играят с него , но съм решил да редактирам например text.bmd и вместо да го качвам в сайта да го теглят наново през този ъпдейтър те автоматично ще го изтеглят ?
 
Когато правиш ъпдейти (нови версии) си създаваш нов архив със някаква версия и в него си слагаш променените файлове, след което те ще ги изтеглят и клиента ти ще бъде ъпдейтнат с новите актуализации , а да и във version.ini също трябва да промениш версията...