[AD] EuphoriaMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

Status
Not open for further replies.
WIn 7 7600 ver 6. 1 AV:Avast (disabled) Full drivers.
Други му-та тръгват =)
 
Само не ми е ясно , защо сте избрали за старт точно Петък и то вечерта?
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR
1. За проблема с connect-а ще те уведомя своевременно.
2. Петък - защото е край на работната/учебната седмица, а вечерта, защото тогава всички са си вкъщи, освен ако не са избрали да излезнат някъде. Това вече си е личен избор.

Забравих да добавя, че вече разполагаме и с "Call Center". Ако имате въпроси или проблеми и искате да решите Вашият проблем по най-бързият начин, моля позвънете на тел. 02/4260780. Нашият оператор ще отговаря на обажданията Ви всеки делничен ден от 12:00 до 20:00 ч.

Забележки:

* От съображения за сигурност, разговорите ще бъдат записвани и ще бъдат използвани за подобраване качеството на услугата и при злоупотреби.
* Цената за минута разговор е без добавена стойност. Разговорите се таксуват в зависимост от Вашият тарифен план към Mtel.
 
Само не ми е ясно , защо сте избрали за старт точно Петък и то вечерта?

щот лапетиите дето си дремят по цял ден у тях и на даскало да могат да играят
 
  • Like
Reactions: Extasy
1. За проблема с connect-а ще те уведомя своевременно.
2. Петък - защото е край на работната/учебната седмица, а вечерта, защото тогава всички са си вкъщи, освен ако не са избрали да излезнат някъде. Това вече си е личен избор.

Забравих да добавя, че вече разполагаме и с "Call Center". Ако имате въпроси или проблеми и искате да решите Вашият проблем по най-бързият начин, моля позвънете на тел. 02/4260780. Нашият оператор ще отговаря на обажданията Ви всеки делничен ден от 12:00 до 20:00 ч.

Забележки:

* От съображения за сигурност, разговорите ще бъдат записвани и ще бъдат използвани за подобраване качеството на услугата и при злоупотреби.
* Цената за минута разговор е без добавена стойност. Разговорите се таксуват в зависимост от Вашият тарифен план към Mtel.

И все пак си мисля , че ако го бяхте оставили за Събота щяхте да съберете повече играчи за старта ;) .
Както и да е ще го пробвам сървъра и дано тези неща , които сте написали не са лъжа :)
 
Опитвам какво ли не. Никакви признаци за подобрения. Поне при някой тръгва ли?
P.S. [Send Packet Error] WSAGetLastError() != WSAEWOULDBLOCK towa pomaga li neshto?
EDIT: ОПравено! Resolutions> Window mode. Start from main.exe ^^
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Extasy
Добър е сървъра , но спотовете в Arena са доста зле..
 
Тук си прав. И цялата разправия със JoS & JoB във фън сървър не се връзва баш. Но все пак сутринта 50+ online :D
 
Тук си прав. И цялата разправия със JoS & JoB във фън сървър не се връзва баш. Но все пак сутринта 50+ online :D

Дам.. повечето хора влизат във фън сървър за да разпуснат ..
Лично аз не бих се занимавал да събирам камъни по цял ден...
 
Ако си с тия файлове дето аз си мисля ще ти правят доста проблеми след време :)
 
За спотовете ще огледам пак. Надявам се, че не сте привърженици на така наречените "дупки", от които на едни и същи кординати излизат всички животни.

За каманите - хубаво е да има малко интрига, както се казва, с някакви предмети, а не всичко да е в магазините. Пък и рейтовете на камъните са 100%, така че не виждам кой знае какъв проблем.

Искам сървъра да е хем лесен, хем да има нещо за правене всепак. Какъв е смисала да влезнеш, да си купиш всичко, да ъпгрейднеш всичко и после по цял ден да висичш за PVP. Смисъл = 0.

@Dungeon, файловете не са от интернет. Базата им мисля, че я има, но нашите файлове ги няма релийснати в този им вид.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: misho_rb
За спотовете ще огледам пак. Надявам се, че не сте привърженици на така наречените "дупки", от които на едни и същи кординати излизат всички животни.

За каманите - хубаво е да има малко интрига, както се казва, с някакви предмети, а не всичко да е в магазините. Пък и рейтовете на камъните са 100%, така че не виждам кой знае какъв проблем.

Искам сървъра да е хем лесен, хем да има нещо за правене всепак. Какъв е смисала да влезнеш, да си купиш всичко, да ъпгрейднеш всичко и после по цял ден да висичш за PVP. Смисъл = 0.

@Dungeon, файловете не са от интернет. Базата им мисля, че я има, но нашите файлове ги няма релийснати в този им вид.

Има достатъчно евенти , с които хората да се занимават ама това с камъните си е гадно... Като сметнеш , че повечето спотове са дупки си е почти невъзможно да събираш камъни или поне да падаха от BC (bundle+1) и така..
 
http://euphoriamu.com/vote.php
- Every time when you vote and type the code correct you will win FREE Web Shop credits!
Vote once on 12 hours and win 0 credits!
Това ли е Free Web Shop credits ?
 
http://euphoriamu.com/vote.php
- Every time when you vote and type the code correct you will win FREE Web Shop credits!
Vote once on 12 hours and win 0 credits!
Това ли е Free Web Shop credits ?

Не виждаш ли, че линка беше към главния сайт. Демек не е била пусната.
Сега вече започваме да добавяме линковете един по един.

Edit:
Marry System:
За целта е нужно младоженците да отидат в главната градкса църква на Devias. Единят от героите застава на кординати 208 16, а другият на 210 16. След като заемете позициите си, младоженецът използва командата “/marry и името на булката”. Веднага след това булката получава предложението и трябва да го приеме или отхвърли, съответно с командите “/marry yes” и “/marry no”.

За Женене ви трябва - 1 Heart Of Love
 
Last edited:
  • Like
Reactions: misho_rb
Ще пускате ли форум?

Естествено, но рефреша на DNS-ите явно ще се забави повече от нормалното и съответно пускането ще е малко по-късно днес.
 
  • Like
Reactions: misho_rb
Добре. Може ли поне малко обяснение за MS евента. Къде е поне :D
 
Добре. Може ли поне малко обяснение за MS евента. Къде е поне :D

Наподобява White Wizard Event и съм сигурен, че един от градовете, които атакуват е Lorencia.
 
  • Like
Reactions: misho_rb
Уеб шоп ще има ли? ДАно не :D
Ако наистина са уравновесени героите, ще бъде кофти. СМ- то е перфектно за трейнинг. Реска с пъти по- бързо от бк. Бие се от далеч, пък и ако вече е и силно колкото БК- то в PvP, то БК- то не излиза ли малко безполезно?
 
Status
Not open for further replies.