[AD] EscapeMu [Season 3 Episode 1, 9999x, 100%, 24/7]

Status
Not open for further replies.
Много як Темплейт, има ли от каде и ние да се сдобием с него ????

Да или поне дайте подобен иначе уеба е прекрасен същото важи и за сървъра ;]
 
незнам ама що имам чувството че тва знаме под Enligsh е на малайзия ? :D
 
незнам ама що имам чувството че тва знаме под Enligsh е на малайзия ? :D

Защото си добър по география :chuckle:
 
А може ли да ви се ползва уеба + малко добавки и всички кредити да са ви оставени ?
 
Индекса е временен, а знамето не знам какво е, ама батко ви лиско го е правил. Питайте си го него ^^
 
Индекса е временен, а знамето не знам какво е, ама батко ви лиско го е правил. Питайте си го него ^^
Ето кой не е бил добър в джайографито :wasntme:
 
ползвайте го той не е на ескейпа...
 
Ето кой не е бил добър в джайографито :wasntme:

Абе добре е... на някъкви олимпияди ми ходи там (rofl) Ба ли го ^^ Мързел, ако питаш мен :)
 
ползвайте го той не е на ескейпа...

Не стига, че ни ползват черният темплейт, пък сега и този... ^^. Да не говорим, че и кафявият рескин от muweb 0.6 вече е лепнат на няколко сайта.

Тихо, че плашиш...
 
С труд може да се копира template-a на сегашния сайт но от уважение към Escape не бих го направил ^_^....а наистина и без това достатъчно хора ползваме черния :x
 
С труд може да се копира template-a на сегашния сайт но от уважение към escape не бих го направил ^_^....а наистина и без това достатъчно хора ползваме черния :x

Аз го имам готов + всичките пароли , но в скайпа на Афтършок му казах ,че съм далеч от мисълта да правя простутий, а и не е нещо ,с което може да се похвали човек...
 
btw и пак объркахте знамената Enligsh е знамето на Англия не на щатите...................
 
С труд може да се копира template-a на сегашния сайт но от уважение към escape не бих го направил ^_^....а наистина и без това достатъчно хора ползваме черния :x

Ти си един от малкото хора, които са сложили кредити. Ама на мен вече не ми пука за нищо... който иска да копира. Обаче трудно ще копира успехът, който сме постигнали за отрицателно време.
 
Сървърчето е страхотно :) много ми харесва,ама имам едно проблемче...нещо буквите ми излизат мн малки и нечетливи и не е от резолюцията :( плс хелп :Р
 
Status
Not open for further replies.