[Release] EscapeMu Old Web

Знаете ли какво трябва да направим?

ТРЯБВА ДА ЧЕРПИМ ЧОВЕКА КОЙТО СПОДЕЛИ С НАС ТОЗИ САЙТ!
И СВИЧКИ КОЙТО СА ИЗТЕГЛИЛИ САЙТА ТРЯБВА ДА ДАДАТ thanks ИНАЧЕ..!

В такъф случай земи да черпиш онова копеленце паскал, дето
кат го набарам ще го обезобраза, щото е тъпо нагло копеле
web-a Ми го продавал за 50 лева. Смятайте колко е изпаднал.
Иначе там намерил начин, хакнал ни... браво па и кредити на уеба сложил...
пу некадърник... е такива хора мразя нищо немогат да направят ама едитват кредитите,
като =Master=.
Истината е че трябва да благодарите на Мефо ;)
 
Last edited:
LoL :D Незнам какво толкова е направил дето хакна AfterShock ... нали със него бяхте партия ?

П.с: със PaskaL
 
LoL :D Незнам какво толкова е направил дето хакна AfterShock ... нали със него бяхте партия ?

П.с: със PaskaL

хакна AfterShock зе моя уеб сложи си кредити и го продаваше за 50 лева :)
и ми се праеше на разбирач, е мож да е разбирал нещо от дупките на xp
браво на него голяма работ е....
Просто ме дразни тва детенце... нищо лично ама е тапак
тъпото му самочувствие без покритие ме дразни
и ти до някъде...

П.с. не съм бил партия с него, вярно, е че ми помогна малко за
защитата за което му благодаря, самоче такъв се ебава и ми се хили
некви такива лицемерски работи, дето не понасям. Ок
не разбирам много от защита, не съм се родил научен. ;)




Web Info:
Create by Mephisto
Edit by LiskO [Add more functions], little secure.
Secure and edit credits by paskal
So all credits go to Paskal (rofl)
EnJoY The Web
 
Last edited:
Така е тук си прав ;)
 
много неща липсват,базиран е на един мой сайт и липсват около 80% от модулите а инстала нарочно е направен така ако забравите инстал папката да неможе да го инсталнат наново колкото до грешките може да е от xampp и easy-то тестван е на apache

да и аз бих казал това ..... полвината неща ги няма излизат грешки като за световно... тоя път дарк се осра:no:
 
да и аз бих казал това ..... полвината неща ги няма излизат грешки като за световно... тоя път дарк се осра:no:

Тука ще поспорим, дарката не се е осрал, щото той не е барал нищо по уеба.
Осрал се е разбирача паскал дето го е едитвал и гледам много добре го е едитнал. Ще го релейсна по късно, че ся иам др работа :;):
 
Тука ще поспорим, дарката не се е осрал, щото той не е барал нищо по уеба.
Осрал се е разбирача паскал дето го е едитвал и гледам много добре го е едитнал. Ще го релейсна по късно, че ся иам др работа :;):

нямам в предвит за бутането на уеба а по Релииза трябвало поне малко да се бутне за да не реват после "Народа" за това казвам подобно нещо....
 
закфо ми пише Loading database failed! (speechless)-:)
 
нямам в предвит за бутането на уеба а по Релииза трябвало поне малко да се бутне за да не реват после "Народа" за това казвам подобно нещо....

че то и аз тва нямам предвид ще ви дам уеба едитнат.... без грешки:tmi:
 
дарк кфа е тая грешка Fatal error: Cannot redeclare class Config in C:\xampp\php\PEAR\Config.php on line 44
 
дарк кфа е тая грешка Fatal error: Cannot redeclare class Config in C:\xampp\php\PEAR\Config.php on line 44

Нещо ти еот xampp-а. В конфиг файла има само 7-8 реда :tmi:
 
да вярно има 7-8 реда сега видях но ако можете ми кажете как да го опрая че тоя уеб ме кефи
 
да вярно има 7-8 реда сега видях но ако можете ми кажете как да го опрая че тоя уеб ме кефи

Нещо ти еот xampp-а.
което ще рече да го преинсталираш
Ето ти линк към версията на която съм тесвал уеба, би трябвало да бачка: Цъкай тука
 
сега пък Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'config.php' (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\_inc\darks.class.php on line 2
 
ОМГ пак ми излиза ако някои може да ми го опраи да пише пллс