[Help] Error

ColdSoul

New Member
Joined
Nov 28, 2008
Messages
29
Reaction score
7
Здравейте на всички! ::):
Имам MU Server версия 97d+99i. Видях една тема на Gasolincho със по добри сървър файлове. Смених старите с новете. Напавих си на ново database в SQL сървъра променх Ip-тата навсякде. Пуккам ServerStartUp.exe зарежда първото и стига до dateserver и изписва някаква грешка за SQL server не можел да намери някъкв хард диск odbc нещо си. Предположих, че трябва наново да сложа odbc. Сложих го и пак същото :;:):;:)
Pls help
 
Стартирай ODBC.reg и си готов.
 
кои файлове са на Gasolincho?
 
След като си Restore-неш базата данни от сървър файловете, трябва да си стартираш odbc.exe за да ти тръгнат ;)
 
Аз направих точно така, но проблема си остана. Просто файловете за нищо не струват. (
П.С Имам и още един въпрос, защо повечето хора немогат да се регистрират в сайта ми от Internet Explorer. Сайта ми е с Mu Web 0.8 Subblack Дава Wrong security code
 
Last edited:
Ако Windows-а ти е на диск [ C:/ ] пускаш файлчето DSNC.reg
Ако Windows-a ти е на диск [ D:/ ] пускаш файлчето DSND.reg

Когато те пита
Are you sure you want to add the information in [[[ папката ... ]]]\dnsc,d.reg to the registry?
[ Yes ] [ No ]
натискаш Yes

И си готов :))
Изтегли това ODBC --> ODBC
 
Пъвто не може да кажеш че файловете не струват .. преди да се качат са тествани това че ти си нямаш халхапер от му сървъри не значи че сървър файловете не струват !!!
 
Това което Mortred написа съм го тествал поне 5 пъти и все едно и също и ни съм единствен с този проблем начи читох тука по форума. Защо нямам този проблем с едни други очевидно по- добри файлове на същатата версияq, но няма смисъл да го коментираме това повече, защото си върнах старите файлове. Ако някой обаче знае защо това ми се получава "П.С Имам и още един въпрос, защо повечето хора немогат да се регистрират в сайта ми от Internet Explorer. Сайта ми е с Mu Web 0.8 Subblack Дава Wrong security code
"
 
Last edited:
omfg това че не можеш да го направиш като хората не значи че файловете не струват... колкот сървър файлове на 97д има в DarksTeam всичките работят ! пробвал съм ги даже
 
omfg това че не можеш да го направиш като хората не значи че файловете не струват... колкот сървър файлове на 97д има в darksteam всичките работят ! пробвал съм ги даже
Ами ако работеха нямаше да дават грешки! Не съм единствен с този проблем, но както вече казах си върнах старите файлове, които си остават по добри.
 
ColdSoul като си такова ламе не говори дразниш... щом на 1 са тръгнали тези файлове от този форум значи си работят ..
 
ХАХА човека дето друг му направи сървъра и сайта. Дори не се помъчи сам да си го направиш пък си тръгнал да ми говориш.
 
каквоооооооо ????????? ти си ми направил сайта и сървъра :О :О айде ти си мълчи и не се излагай...
 
Аз съм с файловете на DarksTeaM и съм доволен от тях.Вече кам 25 сървар пускам с тия файлове.Проблема е в тебе пич !!