[Release] ENCGames 2.0.4.0 - Season 6 Cracked GS & GS_CS

Skill tree работи ли?

P.S. Работи, в последствие разбрах :D

Само немога да се оправя с тея команди. Направих се ГМ с MuMaker. Немога да се /move /trace и т.н. Как мога да се направя ГМ без едитор?
 
Last edited:
Skill tree работи ли?

P.S. Работи, в последствие разбрах :D

Само немога да се оправя с тея команди. Направих се ГМ с MuMaker. Немога да се /move /trace и т.н. Как мога да се направя ГМ без едитор?

в game server папката виж за game master system
 
  • Like
Reactions: sharkyrulz
Какъв монстер едитор да използвам? Не намирам за Сезон 6..
 
Който не ги е подкарал е с изоставащо развитие........ аз съм подкарвал всякъкви файлове...... Който иска помоще да се свърже с мен!
 
ама ти яко си нарушаваш правилата на форума .... нема ли най на края некой да те прати на хавайте за почивка ... бахти смотаното детенце си
 
How to edit main ? I didn't edit :/ İ didn't use Hex Editor
 
какво е ип-то на main ? моляви кажете бързо
 
КАКВО Е ИП НА main.exe ДА ГО НАПРАВЯ С ХЕХ ЕДИТОРА ?
 
що ми дава че св-ра е на нова версия като влезя в игра :mad: плс някой да ми направи майн с ип 111.111.111.111 (не питайте защо е такова ип) показвами че има сървър ама като вляза и пише че е на нова версия?? плс бърз отговор и шарване на майн ( ако може го качете в форума)
 
пичове първо на първо клиента е ... ъпсурд, и не бачка като се сложи майна пише че иска някакви файлове (2) .. с клиента на PyroMu съм моляви що ми дава че св-ра е на нова версия :( ако е от майна плс направете ми го с ип 111.111.111.111 (не питайте защо е така ип) моляви за бърз отговор и бърза помощ!
 
що ми дава че св-ра е на нова версия като влезя в игра :mad: плс някой да ми направи майн с ип 111.111.111.111 (не питайте защо е такова ип) показвами че има сървър ама като вляза и пише че е на нова версия?? плс бърз отговор и шарване на майн ( ако може го качете в форума)

Ей факач, ако ти трябва помощ за да ги подкараш, ще ти помогна, при мен си вървят отлично ;) И към всички други, който иска помощ, каквато и да е било, ще му помогна с каквото мога !!!
 
trepa4a_3 Skype ми е: terabytemu моляте пишими ще ти дам TeamViewer веднага
 
In shop05.txt i have add item for RF and in item have this:
acpkk5.jpg