[AD] EmpriseMu 99b Exp: 9999x Drop: 100%

ApMaHuTo

New Member
Joined
Nov 7, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Server: Emprise Mu
Server is From: Bulgaria
Version: 99b+
Experience: 9999x
Drops: 100%
Box In Shop: 1+2+3+4
Bless Bug: On
Reset Level: 350
Max Level: 400
Success rates:+10 = 100%+11 = 100%+12 = 100%+13 = 100%
Items in shops: Bless,Soul, Chaos
Sets, weapons, shields
Maximum Resets: 999
Clear Stats: No
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
WebSite: Emprise MuOnline
 

мамкаму мноо си тъп бе хамлете

1-во дата - 22-05-2010, 11:39
2-ро сървъра беше с фрее домейн
3-Админа на тва арманиму си е направил такъв домейн за да тес хора от това му да дойдат в неговото...

айй ся ходи яш лайна
 
Dungeon по полека ^^ успокойсе малко като е RealMU сменете му логото пише ArmaniMU .. пича си е в правото пък и армани му е мн смешно за мене ..
 
Dungeon по полека ^^ успокойсе малко като е RealMU сменете му логото пише ArmaniMU .. пича си е в правото пък и армани му е мн смешно за мене ..

Къв реалму да сменям логото на арманиму отвори си очите на логото пише АрманиМу!
Много ясно че е смешен за тебе като се правиш на разбирач и си ми тръгнал да продаваш веб който го има фрее....
 
1-во .. не съм толкова прос за колкото ме мислиш дънджън...
2-ро .. МУ-то се казва арманиму и понеже тва МУ (емпрайз) в началото .. преди хоста да сложи уебшоп имаше по 25-30 онлайн .. човека не си е проверявал пощата и не е прочел писмото в което му се казва че след 60 дни домейните се спират.. и са му го спрели и оня си го е сложил на армани му..
 
banned майкати ще еба келеш смотан EmpiresMU кфо има обще с АrmaniMU ве лишпер ще ти еба путката майна продавал съм фрее уебове фрее уеб с дизайн който неможеж да напраиш ве ламер ще те разчекна ако те фана разбра ли ме ве майкати ще еба копеле смрадливу кфо си напрайл за тоз форум ве смотана курва такава .. я си виж кирливите ризи и спри да береш на хората кахъра .. ще ти еба путката майна за трети и последен път щото е отвратителна ..
 
banned майкати ще еба келеш смотан темата се казваше RealMU ве лишпер ще ти еба путката майна продавал съм фрее уебове фрее уеб с дизайн който неможеж да напраиш ве ламер ще те разчекна ако те фана разбра ли ме ве майкати ще еба копеле смрадливу кфо си напрайл за тоз форум ве смотана курва такава .. я си виж кирливите ризи и спри да береш на хората кахъра .. ще ти еба путката майна за трети и последен път щото е отвратителна ..

(xaxa)
 
banned майкати ще еба келеш смотан EmpiresMU кфо има обще с АrmaniMU ве лишпер ще ти еба путката майна продавал съм фрее уебове фрее уеб с дизайн който неможеж да напраиш ве ламер ще те разчекна ако те фана разбра ли ме ве майкати ще еба копеле смрадливу кфо си напрайл за тоз форум ве смотана курва такава .. я си виж кирливите ризи и спри да береш на хората кахъра .. ще ти еба путката майна за трети и последен път щото е отвратителна ..

1.Нищо не съм направил за този форум но съм помагал на някои хора. Много ми е чудно ти какво си направил за този форум освен да псуваш и да спамиш в темите и разбирасе освен ония веб дето вече го забравиха :D
2.Ти си много тъп ще реалесваш веб и го продаваш това разбирасе е твоя работа и ако искаш да знаеш мога да го копирам но не ми трябва щото е супер смотан даже никой сървар не е с него :D
3.Само може да спуваш то само децата псуват и на живо не могат да варят сигорно и ти спадаш към тези лапета...
4.Един интелигентен човек и вазпитан добре много рядко псува но ти не си такъв майкати не те е възпитала достатачно.
5.Не нося ризи :)
6.Знам че се вбесяваш в момента :)
 
Last edited:
1-во .. не съм толкова прос за колкото ме мислиш дънджън...
2-ро .. МУ-то се казва арманиму и понеже тва МУ (емпрайз) в началото .. преди хоста да сложи уебшоп имаше по 25-30 онлайн .. човека не си е проверявал пощата и не е прочел писмото в което му се казва че след 60 дни домейните се спират.. и са му го спрели и оня си го е сложил на армани му..

Не знам дали си я проверявал пощата но като влезнах в сайта им през ИП то видях че са си сменили името на CrunkMu но след 3-4 поредни рестарта вече този сървар не съществува. И вече говорих с админа.
 
aве млъкни ве ламер смотан щото ас като релиизнах оня уеб дето го продавах .. моа са фана на бас че си го свалил ве пуяк смотан майкати ще еба мноо ясно че ще псувам ламери като тебе .. да се оточня цигани като тебе .. в българия ... само мангалите носят армани .. и то не кфо да е а менте като тоз сървар аре ходи се шибай с някой циганин .. даже моа ти покажа кфо става с такива като тебе ..
sha go ebat qko - Пловдив - CanabisInMyHeart - Impulse.bg
 
banned майкати ще еба келеш смотан EmpiresMU кфо има обще с АrmaniMU ве лишпер ще ти еба путката майна продавал съм фрее уебове фрее уеб с дизайн който неможеж да напраиш ве ламер ще те разчекна ако те фана разбра ли ме ве майкати ще еба копеле смрадливу кфо си напрайл за тоз форум ве смотана курва такава .. я си виж кирливите ризи и спри да береш на хората кахъра .. ще ти еба путката майна за трети и последен път щото е отвратителна ..

Много храниш и все гладен стоиш.. ? (wonder)
 
DoKToPa храня яко щото си го залижава ;)
 
Да свалих го за да видя дали си оставил някоя дупка щот ламерите като теб не разбират и може си оставил нещо.
Не се прави на биач.
Ти като не може да се позволиш армани дрехи или там кот е ти си си виновен.
Това че някои си го позволяват ти не можеш кво да правят хората да те слушат и ти кот ин кажиш тва ли да си купуват. Ще стане ама някой друг път може само на баща си да нареждаш и на някои друго лапе. Сам си гола вода 100% съм сигурен.
Само пред компа играчи 14-15 годишни деца се правят на биачи а все пребиди варят сигурно в училище всеки ден те малтретират и си решил тука се правиш на биач.
Много се кефя като гледам как се ядосваш :p
 
Аве братле дай си скайпа да се разберем да видим 14-15 годишното лапе как ще ти го натика в устата с топките майкати долна.. в България оригинална дреха армани ако намериш ти свалям шапка ;) всичко ментета и циганите като тебе го носят ;) пак ти го казвам ходи се скрии някаде ..