[AD] EmeraldMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

Да им плащам че играят? Естествено че не.
GM-тата влизат по един - 2 пъти на ден за по един евент, пишат по някой друг post във форума и това е. Играчите нямат право да занимават GM-тата с каквито и да е проблеми, както и да им пишат на PM, така че не се нервират в игра ;)

Само Бойко Борисов може да одреже трион, използвайки дъска!

http://prikachi.com/images/65/2559065V.png
 
кфо проблем ли имаш че има Pro.emeraldmu.com в новините на емералдa а ве ? селяк
 
кфо проблем ли имаш че има Pro.emeraldmu.com в новините на емералдa а ве ? селяк

Обърках е линка ,който е написан в новината .. Не виждам какво му се дървиш |-(
 
кфо проблем ли имаш че има Pro.emeraldmu.com в новините на емералдa а ве ? селяк

Не стига ,че си глупав, ами се и стараеш да го показваш.
 
абе преди имах сървър с 50 онлайн, и ме тровиха живота цял ден, представям си на тия гм-та кво ще им е, особено като знам, че повечето чужденци и не знаят английски език и трябва да се ползва транслейтър за превод на други езици и ако пишат и на диалект както при мен руснаците, ще се откажат :D
 
абе преди имах сървър с 50 онлайн, и ме тровиха живота цял ден, представям си на тия гм-та кво ще им е, особено като знам, че повечето чужденци и не знаят английски език и трябва да се ползва транслейтър за превод на други езици и ако пишат и на диалект както при мен руснаците, ще се откажат :D

каквито и да са важното че плащтат!!!
 
каквито и да са важното че плащтат!!!

Ти на развален телефон ли играеш?
Човека каза, че робския труд не се плаща.
 
Ти на развален телефон ли играеш?
Човека каза, че робския труд не се плаща.

Неговорих за GM говорих за чужденците !!!А GM-тата найстина съм обеден че разпиляват много нерви за нищо....
 
кфо проблем ли имаш че има Pro.emeraldmu.com в новините на емералдa а ве ? селяк

ХАХАХА... Каква излагация!!!
 
(*)Happy birthday Emerald MU! (*)
2 Years online without wipe!

Днес Emerald MU празнува 2 години от стартирането. (party)
15 Ноември 2008 - 15 Ноември 2010.
До края на деня са пуснати огромни промоции, провеждат се доста добри евенти в игра и във форума ;)
Всички регистрирани потребители са възнаградени с 500 кредита!
Екипа благодари на всички играчи, които БЯХА и които СА част от нашият сървър.

Today Emerald MU celebrate 2 years since opening!
15 November 2008 - 15 November 2010.
For today we have awesome promotions, game events and unique events in our community forums.
All registered users are rewarded with 500 Web Shop credits!
Thanks to all players who WAS and ARE part of our community.

 
Last edited:
Да ти е честито.
Днес, сестра ми има рожден ден ;):
 
  • Like
Reactions: FeliXcat
А, Ч.Р.Д. пожелавам Ви, поне още 2 години ОНЛАЙН :)
 
  • Like
Reactions: FeliXcat