[Help] Edit Main.exe

Archon

New Member
Joined
Apr 13, 2010
Messages
325
Reaction score
25
Някой може ли да ми помогне да edit Main.exe ,защото незнам как. Пробвах с MainCracker , но нестана :x .


С тези файлове съм :


http://darksteam.net/releases/[release]-dangerlinkmu-server-files-7733.html

Моето IP е : 85.255.172.94


Прикачил съм и Main-а когото искам да Edit-нете
 

Attachments

  • Main.rar
    538.8 KB · Views: 111
кво по точно искаш искаш да ти са едитне? ip ли? щото на старите версии няма значение кво е ip в майн-а, освен ако не е custom.. а тва като гледам не е такова
 
кво по точно искаш искаш да ти са едитне? ip ли? щото на старите версии няма значение кво е ip в майн-а, освен ако не е custom.. а тва като гледам не е такова

Ми с няколко думи : да може да се влиза в сървъра ми :D
 
пробвай с main editor ;) (не MainCracker)
 
Ми с няколко думи : да може да се влиза в сървъра ми :D

от тоя main.exe дето си дал няма как да стане това, направи си launcher
 
от тоя main.exe дето си дал няма как да стане това, направи си launcher

еми от launcher пробвам но даже неми дава сървър лентата а ми пише You are disconnect from the server или там кво е трябва да се едит нещо в майна дали сериала дали ип то незнам затова питам някои да помогне
 
ако е сериала ще ти показва, че иска нов пач чак след като цъкнеш конект
 
Хм пробвах с Main Editor и всичко стана . Но когато пусна му-то пак същия проблем пак ми пише You are disconnect from the server някой може ли да даде някаква идея или предположение от какво може да е
 
Хм пробвах с Main Editor и всичко стана . Но когато пусна му-то пак същия проблем пак ми пише You are disconnect from the server някой може ли да даде някаква идея или предположение от какво може да е

нали ти казах, че не е от това??? изобщо има ли смисъл да са опитвам да ти помагам след като не си правиш труда да четеш?? погледни си айпи-тата..
 
Проблема е решен . Много благодаря на oveRLuckEd който ми помогна . А проблема беше в CS-то :)
 
Проблема е решен . Много благодаря на oveRLuckEd който ми помогна . А проблема беше в CS-то :)

кажи какъв беше проблема , защото и на ме ми пише дисконектед
 
кажи какъв беше проблема , защото и на ме ми пише дисконектед

Проблема беше в CS то и го оправих като го смених ...