[Help] Edit GameServer

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,190
Reaction score
427
Ще помоля някой да ми едитне по-доло каченото ГС и да направи Мана Шилда 20-30% защото аз се опитах на няколко пъти но все е 100% (doh)

Благодаря Ви ! (sun)
 
повече могат да ти помогнат ,ако споменеш файлове.. кой ги е правилл версия.. както и да си качиш някъде гс-а и да сложиш линк към него.. така не може никой да гадае!
 
На мен ми трябва помощ за 98R
 
Божее стига с тея скайпове сега и на мен ми трябва хелп.. пак за версия 98R
 
Firewallcho <---- от този индивид не приемаите каквито и да било failove ако искате да имате сървър де :)
 
Firewallcho <---- от този индивид не приемаите каквито и да било failove ако искате да имате сървър де :)

Абе кап*т на тебе пък какво съм ти давал... хаххаха нито 1 път до ся не съм давал файлове, а сещам се за един идиот GrandSoul Mu
 
NightMu ... точно пуснах сървър при което те попитах да ми помогнеш ако можеш с регистрациите защото не бачкаха с 1 сайт и ти прати 1 ми викаш flood project сложи го и няма да те хакват ... след което точно до няколко минути аз го сложих и след малко бях хакнат извади 1 снимка с песен и отстрани пишеше нещо от сорта " бяхте хакнат от Firewallcho и няма да спра да ви хаквам след което ти писах на скайпа evilmu нещо си и почна да се смееш ... така че ....
 
се1 няма да се занимавам с теб :) и предлагам да не пълним тая тема с о6те 1 милион глупости ;) [но това където го написах е истина така че вие си решавайте дали да приемате нещо от него ;) ]