[Req] DT Web 32 bit version market

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Здравейте съфорумници !
Всички знаем за DT WEB 0.1 който излезе скоро заедно със вграден Market правен от MeMoS ,та проблема е ,че поддържа само ниски версии които са с 20 битови предмети.

Молбата ми към форума и предимно към хора като Rafa,pafa7a,MeMoS и всеки който има знания е да се преправи маркет системата да работи със 32 битови предмети до сезон 5-6 поне и да поддържа Sockets.

Знам ,че да се направи 32 битов не е много работа за повечето хора с познания ,а за socket поддръжката ,pafa7a е написал кодовете в DT MARKET който пусна.

Бих ползвал неговия ,но все още е с много проблеми и докато не се направят поне няколко ъпдейта няма как.. та мерси предварително! (маркета няма да се ползва само от мен ,а от всички в форума имащи сървъри над сезон 1 със DT WEB 0.1)
 
  • Like
Reactions: iPhone and getrekt
Можеш да погледнеш WebShop-a ми, в него има всичко, което ти трябва - маркет за високи версии, сокети, harmony, онея другите лилави опции (забравих как се казват :D) и картинките до сезон 5, имам и за сезон 6 някъде по компютъра.

А, можеш и да ми гепиш функциите item info (50% е на Savoy, де) и намиране на място в инвентара (тоя път си е моя :D). Тези 2 неща ти трябват, за да подкараш маркет за ниска версия на висока.
 
  • Like
Reactions: Deadman
Ами целта ми е вграден маркет в сайта. ;д
 
  • Like
Reactions: getrekt
Ами целта ми е вграден маркет в сайта. ;д
А, можеш и да ми гепиш функциите item info (50% е на Savoy, де) и намиране на място в инвентара (тоя път си е моя
1%20%2822%29.gif
). Тези 2 неща ти трябват, за да подкараш маркет за ниска версия на висока.

Е затова написах това ;D
 
Едвали някой има време да го направи за това по-добре с iframe :)
 
Та не се занимавайте ,преправих на RaFa webshop-a на маркет ,перфектен е :О ще си го направя само да бачка с мойте валути bless,souls И т.н (y) !
 
  • Like
Reactions: getrekt
Можеш да погледнеш WebShop-a ми, в него има всичко, което ти трябва - маркет за високи версии, сокети, harmony, онея другите лилави опции (забравих как се казват :D) и картинките до сезон 5, имам и за сезон 6 някъде по компютъра.

А, можеш и да ми гепиш функциите item info (50% е на Savoy, де) и намиране на място в инвентара (тоя път си е моя :D). Тези 2 неща ти трябват, за да подкараш маркет за ниска версия на висока.


Не че нещо ама системата ти е толкова бъгава че ... а относно темата потърси горепосочените хора на ЛС за помощ. :)
 
Какво и има на системата? аз ползвам само маркета и зен банката? ако говориш за липсата на Coins трябва да си сложиш при Register да пуска insert на dpwebshop_coins $user ,0 иначе ще ти излизат като NULL ,тествах всичко по-маркета и само трябва да си адна pagination.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Не че нещо ама системата ти е толкова бъгава че ... а относно темата потърси горепосочените хора на ЛС за помощ. :)

Не, че нещо, ама е редно да дадеш някакъв аргумент за изказването си.
Че системата е ужасно написана - да, така е, не казвам друго, но работи и то безпроблемно.
 
На muweb 0.8 работи "превазходно"

PP: Това е коментара който искахте :)
 
Приятел ти си пълен глупак. Web-a няма нищо общо понеже маркета е отделен. Най-вероятно се опитваш да го пуснеш с SQL 2000 където не работи щото скриптовете са писани за SQL 2008. ;)

пс: пише се превЪзходно :D::D:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt
На muweb 0.8 работи "превазходно"

PP: Това е коментара който искахте :)

Ахааа, стана ми ясно какъв си разбирач - не си успял да си го подкараш и следователно не работи (chuckle)

Или дай някакъв добър аргумент, или просто млъкни. ;)

И помоли госпожата си по български език от 7-ми клас за частни уроци.

@Dead същност съм го писал под MsSQL 2005, но това няма особено значение :D
 
Last edited:
Така е но на 2000 няма да работи ;д
 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt
Така е ,но под 2005 няма да работи ;д

Е, нали съм го писал под него - работил е и ще работи уебшопа, ако искаш ще ти пусна едно лайв демо :D :D
 
Имам предвид на версии под 2005 смсл 2000 хД
 
  • Like
Reactions: getrekt
Имам предвид на версии под 2005 смсл 2000 хД

Пффф, връщам се в първи клас :D Не прочетох както трябва :D

Иначе само за една заявка се сещам, която няма да работи под 2000 - тази с newid() :D
 
  • Like
Reactions: Deadman