[Release] DT Web 1.0 Updated

То хубоста за всеки е различна както се казва "Въпрос на вкус казала котката и си облизала дупито" имам още малко работа по него и ще го прикача.
 
Слагам снимка а на тези които ще работят по него ще давам и файловете темплейта го давам само за тук в рамките на форума а някои хора пускат релийзи и в други форуми.
2rx8ggi.jpg
 
Пичове незнам колко от вас могат да четат, но аз съм написал на "български" че не съм дизайнер и нямам познания по тези глупости с темплейти css и тн който иска може да помогне с изгледа/дизайна и проблемите му... Аз мога да помогна за функции и други екстри към сайта които можете да предложите а това "Expert Design" не съм го писал аз то си беше на логото така че изобщо не ми налитайте за такива дребни глупости като съм ви казал че не съм по "DESIGN"-A... МеMoS все пак ще гледам да направим нещо по въпроса с един колега понеже той по разбира от дизайните :)
 
Пичове незнам колко от вас могат да четат, но аз съм написал на "български" че не съм дизайнер и нямам познания по тези глупости с темплейти css и тн който иска може да помогне с изгледа/дизайна и проблемите му... Аз мога да помогна за функции и други екстри към сайта които можете да предложите а това "Expert Design" не съм го писал аз то си беше на логото така че изобщо не ми налитайте за такива дребни глупости като съм ви казал че не съм по "DESIGN"-A... МеMoS все пак ще гледам да направим нещо по въпроса с един колега понеже той по разбира от дизайните :)
Аз бих ти задал същия въпрос : 'Пичове незнам колко от вас могат да четат'.
Не можах да разбера защо се изкарваш жертва, след като @mistar_ti се опитва да подобри нещата.
Някъде да видя 'Dude няма познания по тези глупости с темплейти css и тн' ?
Не мога да те разбера sry :)

Edit : линковете от първия пост не работят
 
Тук малко подвеждащо съм го казал: " Понякога адски се чудя на високата ви самооценка.", като съм визирал всички, които имат такава оценка за себе си по принцип, а такива има наистина много. Не съм имал никого предвид конкретно.
 
От затишието което върлува в тази тема започвам да си вадя изводи че на никого не му харесва темплейта ...
 
Интересен е, но ще е доста работа. Доста си го украсил и ще падне рязане, но може да ми го пратиш на лично, когато има малко време ще си го пипвам :p
 
Пафа изказването ми беше за това което r00tme е казал за логото, но както и да е разбрахме се просто бях в лошо настроение и избухнах... Зарежете линковете ще кача нова бета тези дни... Направих някои подобрения, може и нов дизайн да кача :)
 
Слагам снимка а на тези които ще работят по него ще давам и файловете темплейта го давам само за тук в рамките на форума а някои хора пускат релийзи и в други форуми.
2rx8ggi.jpg

Братле изпрати ми го на ЛС да видя какво ще се получи, готин е темпа може и него да кача при следващия ъпдейт ако стане :)
 
Dude, ако искаш изчакай още няколко дни, защото аз ще релийсна този темплейт + нови неща интегрирани в DT уеба, като мой маркет с история, нюс система и други дреболии. Аз не говоря преди да направя нещо, затова и не съм писал никъде, че съм го започнал, а той е почти готов, остана моя двежел депозит да оправя и него да интегрирам и това ще е. Останалото ще го оставя на мераклиите.

Това ще е последният ми релийс, но може да си работиш по него ако ти хареса, защото ще е един добър старт. Не мисля да го довършвам и пълня с всякакви модули, защото взе да ми доскучa това MU и php-to свързано с него. След този релийс се връщам към старите си хобита да разнообразя. 2 години Mu хоби ми стигат...

Ето ти един тестов вариант, малко е лагав тоя ВПС ама затова и само за тестове се ползва... ;-)
DT Web 2.0
Normal : test/test
 
Last edited:
r00tme евала, направо даже мисля да си подкарам към твоя като си готов да му вкарам и аз няколко полезни яки модула ;)