[Release] DT Web 0.1

MeMoS няма ли да добавяш скоро някакви нови template ?
 
Що не вземете да измислите нещо и вие останалите. Това е най-лесното да направите един template върху готов сайт. В този форум само 3 - 4ма споделят неща... останалото чака на готово.
 
  • Like
Reactions: MeMoS
БРАВО MeMoS. Много ми харесва! Благодаря, че го сподели с нас.
10/10 е малко - за труда, не спирай да изненадваш, когато имаш свободно време. :)


Искам само да попитам, може ли да работи с по-горни версии от season 3/4/5? Ако не може, до коя версия може? (y)
 
  • Like
Reactions: MeMoS
Що не вземете да измислите нещо и вие останалите. Това е най-лесното да направите един template върху готов сайт. В този форум само 3 - 4ма споделят неща... останалото чака на готово.

Според Теб ако можем половината да го правим това което прави MeMoS няма ли да го правим?
 
  • Like
Reactions: OwneR
Може поне да опитате! Има хора във форума които не знаеха нищо, но се опитваха и им помагахме и сега се справя някак си!
 
  • Like
Reactions: MeMoS
Може поне да опитате! Има хора във форума които не знаеха нищо, но се опитваха и им помагахме и сега се справя някак си!

Този italic направо ми бърка в здравето.
Аз почти всичко което съм(за му) научил съм го научил от този форум предимно. Не може всичко да е наготово. Като цяло идеята е първо да научиш как работят нещата по това което искаш да пипаш, а после да надграждаш малко по малко.
Трябва да се помага и е много хубаво да се помага, но всичко трябва да си има граници. Който може и естествено има желание да споделя споделя, а останалите се учат от споделените знания(кодове и други магариики).
Не че са малко хората който разбират във този форум, просто не искат да споделят техният труд за някои които после ще го "напсуват".
Браво на MeMoS за този проект. Но само той си знае колко хора са го "издразнили" отностно този проект(предполагам че вече има такива).
 
Хората си мислят ,че тук е благодарителна фондация. ;д
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MeMoS and ivowe3
в момента няма да качвам нищо защото съм ядосан понеже има няколко сървъра с него който са се постарали да махнат правата а да не говорим в колко други има части от него

пс: всеки път когато качвам нещо си мисля че този път може да не се правят на пу*ки (с извинение) но уви винаги доказват обратното

пс 2: да смениш един дизайн не ти е нужно да знаеш всичко само малко четене трябва
 
FLOOD мама им крадлива,FLOOD докато не им паднат платките РАМ,докато не им се подпали CPUто,докато не им се стопи буксата за интернет,и не им гръмне рутера FLOOD :D:
та да оставим базика на страна,няма ли да има някакъв начин,който да не позволи файла на Footer-а (ако има такъв) да се отвори и промени кода?
 
Kато е станало дума за кредити мисля, че трябва да се поставят кредити и за дизайна на vBulletin.
 
Kато е станало дума за кредити мисля, че трябва да се поставят кредити и за дизайна на vBulletin.

по долу в ъгъла има линк към darksteam
името на тази тема(дизайн) е satellite

а пълни кредити има в новия update видях че ги няма след като качих последния иначе ги добавих
 
MeMoS не може ли, просто с един encrypt + парола, да се защити нещо? "това което не искаш да бъде променено от други"
Но не съм запознат много и не знам, ако encrypt-неш даден файл, дали ще функционира? (защото е сайт)
Както програмистите на Apps приложения си кодират файловете, и не се вижда оригиналният текст. "Така не можеш да злоупотребяваш с кредити в играта и прочие" Но щом приложението работи (think)
В някои клиенти на МУ, също има такива файлове, не ти позволява да видиш оригиналния текст, мисълта ми е, че пак работи дори и encrypt.

ПП: Ще ми отговориш ли, дали може сайта ти да работи с по-нови версии. :)
прочетох всичките мнения, но не разбрах.
 
Last edited:
Ето и нещо което направих през последния час... Може и по-добре, но за толкова време - това направих.

В този дизайн се оставих така познатия на всички vBulletin с който свързвахме форума DarksTeam през цялото това време.

Успех от мен!

Защо ли си мисля, че си го направил с:
Code:
javascript:document.body.contentEditable ='true'; document.designMode ='on'; void 0
(rofl)
 
Не, не е така, но ще съм по-кратък за да не бъркам в очите на Иво :D
 
  • Like
Reactions: ivowe3
честито благодарение на тези два сървъра сайта няма да има повече update-и
Welcome to HighGradeMu! и -= Vavilon-MU Xtreme =- BG

PS: сайта минава в премиум който иска нещо ще си плаща :)
 
Last edited:
честито благодарение на тези два сървъра сайта няма да има повече update-и
Welcome to HighGradeMu! и -= Vavilon-MU Xtreme =- BG*

PS: сайта минава в премиум който иска нещо ще си плаща :)


Крайно време беше това да се случи, то не стига безплатно го получават поне едни кредити да сложат/оставят от уважение нищо не им коства...
 
извинявам се за двойния пост
MeMoS не може ли, просто с един encrypt + парола, да се защити нещо? "това което не искаш да бъде променено от други"
Но не съм запознат много и не знам, ако encrypt-неш даден файл, дали ще функционира? (защото е сайт)
Както програмистите на Apps приложения си кодират файловете, и не се вижда оригиналният текст. "Така не можеш да злоупотребяваш с кредити в играта и прочие" Но щом приложението работи (think)
В някои клиенти на МУ, също има такива файлове, не ти позволява да видиш оригиналния текст, мисълта ми е, че пак работи дори и encrypt.

ПП: Ще ми отговориш ли, дали може сайта ти да работи с по-нови версии. :)
прочетох всичките мнения, но не разбрах.

не съм кръптирал сайта защото смятах че хората имат някакво уважение а и така е по лесно да се дебъгне нещо от някой който разбира повече от мен :)
 
мемос какъв по-точно е проблема ,че са ти махнали кредитите?? аз вмомента работя над нов дизайн над dt web-a но съм ти оставил кредитите... та какво сега да не го ползвам ако ще е с друг дизайн ли? дори и да има твои кредити...
 
мемос какъв по-точно е проблема ,че са ти махнали кредитите?? аз вмомента работя над нов дизайн над dt web-a но съм ти оставил кредитите... та какво сега да не го ползвам ако ще е с друг дизайн ли? дори и да има твои кредити...

може да си ползваш колкото дизайни искаш но щом ползваш мой модули и не само мой е хубаво да слагаш кредити

за мен важи едно правило ползваш ли нещо мое и имали кредити нямаш проблем и ако поискаш помощ ще ти помогна :)
 
  • Like
Reactions: OwneR
извинявам се за двойния пост

тъй като -= Vavilon-MU Xtreme =- BG* се извини и добави кредитите нямам вече нищо против него но решението ми си оставя за сега може и да реша след време да сложа някой друг update :) но не се надявайте да е скоро :)
 
  • Like
Reactions: OwneR and ShAd0w