[Release] DT Web 0.1

Този ЪП пък за какво беше(think) Ш'а ка'иш, че рекламираш сървър и той е паднал много ;д
 
Този ЪП пък за какво беше(think) Ш'а ка'иш, че рекламираш сървър и той е паднал много ;д

Гледам че, никой не се интересува от уеба реших да ъпдейт-вам прОблем? (heidy)
 
ако се добави и WEB MARKET ще бъде много добре :)

Да, мемката каза ако има повече заитересувани от уеба ще има и маркет taka4e davaite idei i mneniq :p
 
Last edited:
Аз съм заинтересован, следя темата но не пиша :) Ако сте забелязали много много не коментирам :p
 
  • Like
Reactions: enduwe
давайте мнения и се изказваи те може и да стане нещо :p
 
Аз ; ) Няма да е зле едно маркетче и да направите по не симпъл template ; )

Аз и екипа ми искахме да предложим помощта си и да помогнем на колегата MeMoS като изработим по представителен и по близък до идеята на DT дизайн, но MeMoS така и не поиска да се свърже с нас за това...
 
Ето и нещо което направих през последния час... Може и по-добре, но за толкова време - това направих.

В този дизайн се оставих така познатия на всички vBulletin с който свързвахме форума DarksTeam през цялото това време.

Успех от мен!
 

Attachments

  • dtweb.jpg
    dtweb.jpg
    1.8 MB · Views: 190
  • Like
Reactions: enduwe
Ето и нещо което направих през последния час... Може и по-добре, но за толкова време - това направих.

В този дизайн се оставих така познатия на всички vBulletin с който свързвахме форума DarksTeam през цялото това време.

Успех от мен!
Това за акаунтите през последните 24 часа е много добро. Трябва да се добави и модул с паролите им, обаче да са разбъркани xD
И кога свари промени кредитите ейй :D
 
Ето и нещо което направих през последния час... Може и по-добре, но за толкова време - това направих.

В този дизайн се оставих така познатия на всички vBulletin с който свързвахме форума DarksTeam през цялото това време.

Успех от мен!

Добре е измислено :p
 
В това, което може да бъде проблем?
ddfee9aea875.png
 
В това, което може да бъде проблем?
ddfee9aea875.png

извинявам се за това просто при мен е оправено много отдавна и съм забравил

вместо да даваш memb_guid на null сложи identity specification = yes
 
  • Like
Reactions: MrRastaman
Ето още един проблем! създали профил чрез сайта идва към своя сметка и след мача
dc3b7fe4e731.jpg
 
Ето още един проблем! създали профил чрез сайта идва към своя сметка и след мача

пробвай с това сложи го в inc/ и замести

ако има още проблеми ми пишете в скайпа: memos_93
 

Attachments

  • modules_funcs.rar
    2.9 KB · Views: 46