[Req] DS and BC Ranks

DeSperadO

New Member
Joined
Jan 18, 2011
Messages
7
Reaction score
0
Здравейте , 1 приятел има сървър 97d+99i но искаме да сложим Blood Castle i Devil Square ранк , но незнаем как! Ако може тук да ни дадете подробно упътване , или линк към темата ще сме ви благодарни !
 
за Devil Squer има 200 теми ако се поразровиш ще намериш за БЦ ще трябва да се зориш много :)
 
И за какво ти е тази глупост?
 
защото 1 като го има трябва още 300 човека да го имат :D
 
Ето ти Devil Square Ranking
 

Attachments

  • Devil Square Ranking.rar
    4.5 KB · Views: 32
D3nka7a можеш ли да ми дадеш DS procedures от MuOnline db ,защото при мен не ги записва в eventinfo.
 
То нема значение web ,това е от DB каква е процедурата на записване,при мен явно е грешна.
 
DS ранка ... исскам упътване как да го инсталирам :)
 
DS ранка ... исскам упътване как да го инсталирам :)

Евентуално... даже да ти дадем пари, че точно твоя милост ни е помолила да му свършим работата?
 
Евентуално... даже да ти дадем пари, че точно твоя милост ни е помолила да му свършим работата?

Ти може ли си такава лингия бЕ ! Човека иска помощ, за да иска явно не може сам да го направи !
 
Все още се нуждая от нея *помоща) , моля не изръсвайте "идиотски , прости , тъпи и недообмислени" коментари.Така само черните собственото си име , както и направи sNG. Благодаря предварително
 
Ти може ли си такава лингия бЕ ! Човека иска помощ, за да иска явно не може сам да го направи !
Евентуално.. не.
Все още се нуждая от нея *помоща) , моля не изръсвайте "идиотски , прости , тъпи и недообмислени" коментари.Така само черните собственото си име , както и направи sNG. Благодаря предварително
(facepalm)