[AD] DropMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 100%

Сървара е оправен. Налазваите :D

Пак зацепи.
 
Last edited:
Сървъра сега е он доколкото виждам но има 1 проблем не може да се качва комманд на ДЛ от сайта има прозорец но като тругна да си качвам то си пише "Error: Only Lords can add command!" ... иначе сичко си е 6+ даже :D
 
Ето ви доказателство :)

Awe pich ti bolen li si we stia si spamil ! nishto mu nqma sichko e 6 survara e 6 oprai si bugnatiq komp .. ! qsno si pi6e DropMu e na liniq pff !
 
Awe pich ti bolen li si we stia si spamil ! nishto mu nqma sichko e 6 survara e 6 oprai si bugnatiq komp .. ! qsno si pi6e DropMu e na liniq pff !

1. Пиши на кирилица (ако нямаш има вграден във сайта)
2. Давам доказателство ,че всичко се вижда както трябва а не ,че не се вижда :)
 
Саита пак не се отваря сървара зацепва за сега несериозна работа.
 
Работата е несериозна защото не съм сам в къщи . Има и други хора който сядат на компа . Имах проблем със Firewall но вече всичко е готово . Надявам се :S ... А колкото до забележката на lekov95 пиши /addcomm и става до 10к точки . Аз лично съм си направил Дарк Лорд да опитам този бъг .
 
Работата е несериозна защото не съм сам в къщи . Има и други хора който сядат на компа . Имах проблем със Firewall но вече всичко е готово . Надявам се :S ... А колкото до забележката на lekov95 пиши /addcomm и става до 10к точки . Аз лично съм си направил Дарк Лорд да опитам този бъг .

Сядат хора на сървърното pc?
 
Работата е несериозна защото не съм сам в къщи . Има и други хора който сядат на компа .

И ко ке праим все така ли ще забива и спира :x
 
Ако не слагаш webshop ще бъде супер :p
 
Страхотна новина пак ме дропна .. някои да не си играе със сървара или викаш да се стъчетава с името Drop mu яко те дропи .. екстра тамън да мина 3-тия куест и сега ще се върне назад :mad: вече 2-ри път го минавам......................
 
Админе земи оправи сървъра вече немога да си намеря свясен сървър 24/7
 
Official Start 03.07.2011 12.00 надявам се да е сериозен сървара.
 
Официанлния старт е променен на 18:30 часа !!
този път ще е сериозен спокойно остана само да пре инсталнем уиндоуса и го пускаме ;)
 
Last edited:
Сървара вече е онлайн и не мога да разбера защо вече 2 дена новата ми тема не е удобрена ? поне земете ми исчистете тая .... модераторите спът ли ко праят ... :С
 
Сървара вече е онлайн и не мога да разбера защо вече 2 дена новата ми тема не е удобрена ? поне земете ми исчистете тая .... модераторите спът ли ко праят ... :С

Ако не си написал информацията за сървъра по правилата е възможно Васко просто да я е пренебрегнал.
 
Ако не си написал информацията за сървъра по правилата е възможно Васко просто да я е пренебрегнал.

Майтап ли си прайш от 3 години съм потребител в тоя форум остана и правилата да не знам .....
 
Майтап ли си праиш от 3 години съм потребитл в тоя форум остана и правлата да не знам .....

Няма значение от колко години си .. и аз съм правил грешки при пускането на тема и не ми е била удобрявана .. Вместо сам да си спамиш по старата тема да му беше драснал или в чата или на ЛС и щеше да ти отговори.