[AD] DreamMu 97d99i Exp: 80x Drop: 90%

Status
Not open for further replies.
пиши ми в Skype : Ex7a3u.. да се разберем
 
Набирам Сериозни GameMaster за връзка Skype : Ex7a3u..
 
някой искъл ли ти е мнение ве селяк ?
 
Ако знаеше кой съм нямаше да говориш така.
 
абе слабо ме интересува кой си . . няма ми спамиш в темата нямаш ли си пишка да си спамиш на нея ?
 
абе слабо ме интересува кой си . . няма ми спамиш в темата нямаш ли си пишка да си спамиш на нея ?

Holly Shits :D
 
Какво толкова специално има в сайта ... 2 нови картинки и малко "edit" :) По темата 10/10 за сървъра
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR
някой искъл ли ти е мнение ве селяк ?
До колкото знам темите са за това- да даваме мнението си. Или се лъжа?
 
до някаде си прав :] но ако не иска да кандидаства да ходи да се шиба какво ми оспамва темата какво ме интересува че той не би искъл да кандидатсва ?
 
mariox то се вижда кои си 96 :D
Иначе 10/10 за съвръра :)
 
mariox то се вижда кои си 96 :D
Иначе 10/10 за съвръра :)

От къде пък ти разбра, че това 96 е годината му на раждане?
 
Поредната превърната в спам тема.
И ехтази,само едно щи кажа отднасяй се с уважение към останалите в Форума.Тъйкато сървъра е твой трямва да търпиш както критика така и коментарите с пожелания и оценки с еднакво уважение .Неможе да ни кажеш какво до напиша аз или някой друг .Форумите са за това да се обсжда нещо или някой !!!

P.S. Само несе обиждай .Това е ГРАДИВНА КРИТИКА :D :D :D
 
Dream Mu Online

Сървърът беше рестартиран поради проблем с Hard дикът на машината.
Моля направете си героите ще ви върна ресовете пишете в скайп : Ex7a3u.. с двете точки !

И ако може да кажеш какъв проблем имаше с hard диска за да е ясно на потребителите.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mariox96
Dream Mu Online

Сървърът беше рестартиран поради проблем с Hard дикът на машината.
Моля направете си героите ще ви върна ресовете пишете в скайп : Ex7a3u.. с двете точки !

И ако може да кажеш какъв проблем имаше с hard диска за да е ясно на потребителите.

Лъже бе това е просто оправдание че е реснал сървъра пълна мишка е.
 
Лъже бе това е просто оправдание че е реснал сървъра пълна мишка е.

Знам бе човек спокс, нарочно питам да видиме ква лъжа ще измисли. Аз ще ви кажа защо го реснал защото го хакнаха и го е срам да си признае защото се правеше на голям разбирач а както всички знаете разбирачите си го получават рано или късно :)

Само да не ме обвините че съм аз "хакера" щот ще ми стане доста смешно :D
 
аве кфо ще ви давам обеснения кви сте вие ? че не ми е ясно некфи анимирани
 
аве кфо ще ви давам обеснения кви сте вие ? че не ми е ясно некфи анимирани

Аз не искам обяснение трябва да го дадеш на играчите си не на мен. Да знаят за какво става на въпрос. Ама то такива като тебе ги е срам да си признаят.
 
Status
Not open for further replies.