[AD] DragonMu 99b Exp: 100x Drop: 60%

5487588w.jpg



Ето хората в сървъра който са "FAKE" и са максимум 10-15 online.
 
Last edited:
Само не мога да разбера , защо трябва да има фейк , при положение че си имате над 50 човека редовни? Няма смисъл , само излишно дразните хората..!
 
Колкото повече толкова повече :)
 
Damiane tva e glupava rabota s online users ! vlizam to na post nikoi ne pi6e abe slabi servers ! na Damian
 
ЛЕЛЕ ДАМЯНЕ КАК МОЖЕ .... Щом хората не спамят на /post (all ) значи не съществуват :Д Явно това е NEW SCHOOL PLAYERS ...

П.с. по темата -> Сървъра е супер и всички сървъри на Дамян са супер! Особенно този много ми харесва , айде HF .
П.с.2 - Поздрав старо приятелче ( Дамянеее ) Керанов - Райска песен - YouTube
 
5487588w.jpg



Ето хората в сървъра който са "FAKE" и са максимум 10-15 online.

uhahahah :D: какви простотии дрънкаш в ГС-то пише 90 он а в сайта ти пише 190 смятай за каква цифра си говорим 100+ онлайн фейк евалата ти давам пич :D: сам си повярва ;):
 
uhahahah :D: какви простотии дрънкаш в ГС-то пише 90 он а в сайта ти пише 190 смятай за каква цифра си говорим 100+ онлайн фейк евалата ти давам пич :D: сам си повярва ;):

Каква е тази завист не мога да разбера... Човека (Дамиан) ти каза, че и 2та му сървъра имат фейк играчи и че това е с рекламна цел и тн. но ти НЕ имал фейк играчи та имал... Сървъра ти станал със от 10 до 100 играча без фейк и кво? Държа го 2 седмици и го спря? (ако ти държеше дроп му, ако не сори) ?!?!?!?! Какво толкова хейтвате?! Човека си държи сървъра и ако иска ще си сложи не 100 ами 1000 фейк играча! Пича си разбира от работата, сървърите са му перфектни, а Вие освен да хейтвате друго не можете!
Разбирам да си супер преуспял сървър администратор (нещо поне да се доближи до него), тогава по разбирам да го упрекваш... (n)
 
  • Like
Reactions: GIO
Добре бе разбрахме че е с рекламна ама е тъпо разбираш ли.. При положение че сървърите и без фейк са 100+ закво тряа да се прави тва..? Не убижам никой по никакъв начин Дамян прави едни от най-хубавите и защитени сървъри и има супер екип които си разбират от "работата". Да всичко е пари при него ама то не може да се "работи" за каузата винаги трябва и да се яде
 
Dragon MU Official Start is on 10.09.2012. at 12:00H GMT+2

Version: 0.99b+ Original
Experience: 100x
Drops: 60%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: OFF
Max Resets: 84
Level Reset: 380 - 400
Max Level: 400
Zen Reset: 20,000,000M X Reset
Clear Stats: Yes
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

Added new commands:

/Post command - cost: 2,000,000mil and level: 100
/Add command - cost: 1,000,000mil and level: 200
/Online command - cost: 1,000,000mil and level: 50
/Time command - cost: 1,000,000mil and level: 50

Points Per Resets:

* Reset Points: Blade Knight - 400 (+ bonus)
* Reset Points: Muse Elf - 425 (+ bonus)
* Reset Points: Soul Master - 450 (+ bonus)
* Reset Points: Dark Lord - 475 (+ bonus)
* Reset Points: Magic Gladiator - 500 (+ bonus)


WebSite: http://dragonmu.info/
Forum: Soon

Bahti tupoto
 
хахаха :Д "lol 100 users online fake..."
Ей мушмула ти няма ли да спреш да спамиш глупости е ? (headbang)
Не можеш да настигнеш Дамян посмъртно
10/10 А това с онлайн няколко фалшиви играчи и според мене е добра идея и не смятам , че пречи на някой при положение че си има достатъчни играчи за да не им е скучно (y)
 
хахаха :Д "lol 100 users online fake..."

Haters gonna Hate

300 пъти се повтори,фейковете са за рекламна цел,и вие пак "Fake та Fake LOL" (headbang) смятай само какви пропадняци трябва да сте... УЖАС!
 
Ей мушмула ти няма ли да спреш да спамиш глупости е ? (headbang)
Не можеш да настигнеш Дамян посмъртно
10/10 А това с онлайн няколко фалшиви играчи и според мене е добра идея и не смятам , че пречи на някой при положение че си има достатъчни играчи за да не им е скучно (y)

1. Относно постигането - Няма невъзможни неща, ако хване да се занимава единствено с това ще постигне даже и повече, но повечето хора не им се занимава и правят сървъри за 1-2 седмици.
2. Относно online fake users - Ами това си е право на избор, ако иска може да сложи и 500 и 1000 и 1 000 000 ако ще... това си е негов личен избор щом може да направи и да поддържа сървър може да прави каквото си иска, разбирам да няма много онлайн играчи (10-20) и да е сложил 200 тогава да му мелите сол на главата, а при положение, че има 90-100 човека си е добре.
3. Не мога да разбера защо имате такава завист... сървърите на Дамян не са за 1 - 2 -3 дни, а със дълго годишна кариера. Дори да пусне сървъра с най-лошите конфигурации пак ще се играе защото са уверени, че сървъра няма да се спре.
4. Когато имате нужда от някаква помощ лижете г*за на Дамян, а ся го хейтвате. Наистина сте едни неблагодарници и не заслужавате нищо..

МОЖЕ ДА МУ ОСПОРВАТЕ ЕДИНСТВЕНО ТОГАВА, КОГАТО ГО НАДМИНЕТЕ ПО УСПЕХ!

Оценка 10/10 :)
 
Last edited:
Каква е тази завист не мога да разбера... Човека (Дамиан) ти каза, че и 2та му сървъра имат фейк играчи и че това е с рекламна цел и тн. но ти НЕ имал фейк играчи та имал... Сървъра ти станал със от 10 до 100 играча без фейк и кво? Държа го 2 седмици и го спря? (ако ти държеше дроп му, ако не сори) ?!?!?!?! Какво толкова хейтвате?! Човека си държи сървъра и ако иска ще си сложи не 100 ами 1000 фейк играча! Пича си разбира от работата, сървърите са му перфектни, а Вие освен да хейтвате друго не можете!
Разбирам да си супер преуспял сървър администратор (нещо поне да се доближи до него), тогава по разбирам да го упрекваш... (n)

Всичко друго но не завист :D: вече нито се занимавам с тая игра нито с друга такава просто влизам в форума да се посмея на този и на ония дропму беше мой да и не беше 2 седмици онлайн а 3 месеца ;): и постигнах много и се обзалагам че ако го пусна пак ще си върна потребителите отново но няма смисъл просто ;):
Присмивам се на хората дето си слагат фейк потребители и винаги ще го правя защото това е нечесно спрямо други администратори дори и потребители на сървъри ;): стига толкова съм спамил тука че ми писна :D: бях казал че няма да спамя но просто не се сдържах като изплю че имал 10-15 файк а той има 100 ;): ако искаш да ми кажеш нещо пиши ми на лс ;):
 
  • Like
Reactions: Achov
@LinkosBG
и аз мислих така но съм много разочорован защото един ПК евънт неможаха да направят..