[AD] DragonMu 99b Exp: 100x Drop: 60%

10/10

Цъках в сървъра идеален е няма лаг админите си правят евънти,но според мен трябва да сложат Уникални итеми като (FireBlade,Mace Of The King,Viper Staff,Shining Scepter,Universal Shield i t.n :)
 
3 New Updates:

Web Market :: Web Bank :: Vote for Zen & Credits ::
 
Add item to WebMarket 5credits ? :D това мисля,че трябва да се оправи :)
 
В крайна сметна не разбрах има ли хора , няма ли , хубав ли е сървърът , не е ли.. Онлайн листа лъже ли? Има ли смисъл да се почва?
 
В крайна сметна не разбрах има ли хора , няма ли , хубав ли е сървърът , не е ли.. Онлайн листа лъже ли? Има ли смисъл да се почва?

Хубав е сървъра има около 80-90 онлайн вечерта развива се много добре всеки ден повече хора :)
 
То това с Online Users Си е интригата на DevilMu/Dragon Mu By Damian :D:D:D:D
Да показва 160 онлайн да играят 10-15 :ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Само заради този бъг аз не играя :) тези сървъри.........................................
Влизам да цкам devilmu бъм 100 онлйан апак само аз цкам :D

DragonMu Оправи си Online User !!!!!!!!!!!!!!!!!
Хората много мразят лъжите в тези праисторически игри !
 
Като толкова не вярвате не че аз вярвам де да пусне една снимка на гс-то си и ще се разбере ;):

п.с.

тъкмо мислех да опитам сървъра да видя как е но тия новите ,,лайна" дето си ги сложил ме отказаха.
Успех все пак ;):
 
То това с Online Users Си е интригата на DevilMu/Dragon Mu By Damian :D:D:D:D
Да показва 160 онлайн да играят 10-15 :ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Само заради този бъг аз не играя :) тези сървъри.........................................
Влизам да цкам devilmu бъм 100 онлйан апак само аз цкам :D

DragonMu Оправи си Online User !!!!!!!!!!!!!!!!!
Хората много мразят лъжите в тези праисторически игри !

Ако показва 100 онлайн има 50 сървъра си е идеален който иска почва който не иска знае какво да направи.
 
Като толкова не вярвате не че аз вярвам де да пусне една снимка на гс-то си и ще се разбере ;):

п.с.

тъкмо мислех да опитам сървъра да видя как е но тия новите ,,лайна" дето си ги сложил ме отказаха.
Успех все пак ;):

Res сървъра е хубав няма лаг за сега няма ЦС но тази седмица викат,че ще има хора наистина има доволно напомня ми на DropMu :D
 
Онлайн потребителите са завишени и в DeviL Mu и в Dragon MU, но това е направено с рекламна цел. Потребители има достатъчно и който не вярва може да влезе в игра и сам да се убеди. Няма нужда да злобеете понеже 99% от вас не могат да си задържат сървърите 1 месец онлайн, да не говорим и за привличане на постоянни играчи. В допълнение искам да подчертая, че се старая да помагам, до колкото имам възможност, на потребителите на този форум. Помогнал съм дори и на преки конкуренти, така че имайте малко уважение.
 
The server is using DarkMaster's private files. You can ask him for prices.
 
Сървъра се развива
Казват,че ще сложат Castle Siege тази седмица (най късно другата)
и много други неща :)
 
в този сървар наистина ли има 140 човека онлине или са го нагласили ?
 
140 ако пише демек има 70 ! :)
 
Онлайн потребителите са завишени и в DeviL Mu и в Dragon MU, но това е направено с рекламна цел. Потребители има достатъчно и който не вярва може да влезе в игра и сам да се убеди. Няма нужда да злобеете понеже 99% от вас не могат да си задържат сървърите 1 месец онлайн, да не говорим и за привличане на постоянни играчи. В допълнение искам да подчертая, че се старая да помагам, до колкото имам възможност, на потребителите на този форум. Помогнал съм дори и на преки конкуренти, така че имайте малко уважение.

+1
 
Онлайн потребителите са завишени и в DeviL Mu и в Dragon MU, но това е направено с рекламна цел. Потребители има достатъчно и който не вярва може да влезе в игра и сам да се убеди. Няма нужда да злобеете понеже 99% от вас не могат да си задържат сървърите 1 месец онлайн, да не говорим и за привличане на постоянни играчи. В допълнение искам да подчертая, че се старая да помагам, до колкото имам възможност, на потребителите на този форум. Помогнал съм дори и на преки конкуренти, така че имайте малко уважение.

Не че нещо ама ми е много интересно как с фейк потребители ще привлечеш други потребитли това е смешна идея и всеки я знае.
Ти си имаш редовни потребители онлайн все пак сървъръ ти не е онлайн от вчера.
И много чудно как някой хора успяват да привлекът народ а други не горният пич ще ми сравнява сървърът с тоя е извинявай може 3 месеца да е бил онлайн ама нямаше нищо общо с тоя ...и + това тръгнах от 10 потребителя онлайн и стигнах до 100+ както и Ачов го знае това понеже двамата бяхме съперници тогава и той имаше 100+ онлайн без да слагаме фейк и т.н.
Толкова ми беше коментара по темата нямам намерение да усера на човека темата със спам ;):
 
Не че нещо ама ми е много интересно как с фейк потребители ще привлечеш други потребитли това е смешна идея и всеки я знае.
Ти си имаш редовни потребители онлайн все пак сървъръ ти не е онлайн от вчера.
И много чудно как някой хора успяват да привлекът народ а други не горният пич ще ми сравнява сървърът с тоя е извинявай може 3 месеца да е бил онлайн ама нямаше нищо общо с тоя ...и + това тръгнах от 10 потребителя онлайн и стигнах до 100+ както и Ачов го знае това понеже двамата бяхме съперници тогава и той имаше 100+ онлайн без да слагаме фейк и т.н.
Толкова ми беше коментара по темата нямам намерение да усера на човека темата със спам ;):
Рес,несъм сравнявал твоят сървър със тоя има разлика но понеже не се намира сървър 1.0м лесно цъкал съм само 2-3сървъра такива за това..
 
Update !!!!

Добавен е Illusion Of Kundun или както някои му викат ( Boss ), той се намира в Kalima на координати 115 50 и се съживява на всеки 6 часа, след като сте го убили.
Примерно ако го убиете в 3:11, той ще се съживи в 9:11
Боса е направен доста силен и наградата след като го убиете е 3 Ancient Items !

Скоро очаквайте още Updates !
Приятна игра в сървъра !