[AD] DragonMu 99b Exp: 100x Drop: 60%

Евил не ме пузка в игра. Смисъл влизъм правия си герой и като цъкна да вляза ме изхвърля.... Какво да правия?
 
Евил не ме пузка в игра. Смисъл влизъм правия си герой и като цъкна да вляза ме изхвърля.... Какво да правия?

Аз от лаптопа като се опитам да вляза имам същия проблем.. влизамс героя и ме изхвърля
 
хм интересно. я пробвайте с тази програма / Microsoft. NET Framework 3.5
 
Нестана пак като влизъм с героя ме изхвърля ...
 
Нестава ...... Просто като тръгна да влизъм с герой, започва да зарежда и след 5 сек ме изхвърля. Нито ми изписва нещо нито нищо.... Помогнете моляви изкъм много да играя в сървъра... :)
 
Добавена е нова опция в сайта.
Upgrade Item & Rena Import.


Скоро ще добавим и Vote Zen System.

Също може да се добави и Castle Siege.
 
Added 2 new functions.
Vote for Zen - will give you 20,000,000 mil.
Exchange time for Zen - will give you 10,000,000 mil.
1 hour online - 10 mil , etc.
 
Сървъра е добър, но Онлайн Играчи е бугнат пример : Показва 80 - 90 а те са 30 - 40 ... това е много гадно иначе спотовете са супер абе засега е добре по нататак ще видим как ще е в баланса ако и по често влиза админ и прави някой евент (пк) и се сложи бос в ДС примерно да падат уникални итеми ще бъде супер
 
Сървъра е добър, но Онлайн Играчи е бугнат пример : Показва 80 - 90 а те са 30 - 40 ... това е много гадно иначе спотовете са супер абе засега е добре по нататак ще видим как ще е в баланса ако и по често влиза админ и прави някой евент (пк) и се сложи бос в ДС примерно да падат уникални итеми ще бъде супер

защото най вероятно ползват това
PHP:
//Fake users online
$max_guid=mssql_fetch_row(mssql_query("select top 1 memb_guid from memb_info order by memb_guid desc"));
while($rank < 2*$i){
$memb_guid=rand(1,$max_guid[0]);
$memb___id=mssql_query("select memb___id from memb_info where memb_guid='$memb_guid'");
while (mssql_num_rows($memb___id) <1 or in_array($memb_guid,$zaeti_guid))$memb_guid=rand(1,$max_guid[0]);
$row=mssql_fetch_row($memb___id);
if(mssql_num_rows(mssql_query("select connectstat from memb_stat where memb___id='$row[0]' and connectstat='1'")) >=1)continue;

$accchar = mssql_fetch_row(mssql_query("Select GameIDC From AccountCharacter where Id='$row[0]'"));
$character =  mssql_fetch_row(mssql_query("Select Name,Class,MapNumber,clevel,resets From Character where Name='$accchar[0]'"));
if($character[3] <10 or $character[0]=='' or empty($character[0]))continue;
$rank++;$zaeti_guid[]=$memb_guid;
echo "<tr>
<td align=left><font size=1 color=#666666><b><center>$rank</center></b></font></td>
<td align=left><font size=1 color=#999999><b><center><a href=index.php?op=character&character=$character[0]&show=1>$character[0]</a></center></b></td>
<td align=left><font size=1 color=#FFFFFF><b><center>$character[3]</center></b></td>
<td align=left><font size=1 color=#ed1c24><b><center>[$character[4]]</center></b></td>
<td align=left><font size=1 color=#0076a3><b><center>".decode_class($character[1])."</center></b></td>
</tr>
";
}
//End of fake users
 
В сайта им има опция: $devilmu['fakeonline'] = '2'; //Default 2 = real users online * 2 :D:
 
Давам оценка 9 от 10 заради уебсайта. Повръща ми се вече от този уебсайт, всеки втори сървър го ползва.
 
  • Like
Reactions: Nicky
10/10 Прилича много на Playring от едно време, и се надявам да го гони като идея, защото Playring беше много як сървър и се пръскаше по шевовете :) И се надявам ресовете да не надвишават 150 защото почват да се де-балансират геройте ! :) Има няколко дразнещи бъга които не са чак такъв проблем. И се надявам сървъра да се задържи дълго. Гледам от 1 месец е активен и има около 60-70 човека он, което си е много за игра с тази версия и толкова стара. :) И според мен колкото повече време се задържи толко повече хора ще има, всичко е до реклама.