[AD] DragonMu 98r Exp: 1000x Drop: 85%

Майка ти беше :D :D
---------------------
Сървъра е рестартиран !!! Моля изтеглете клиента . И преди да влизате в играта моля затворете си skype поради ,че клиента го засича като хак. Клиента е с анти-чиит така , че който използва хакове няма да го вкарва в игра... Приятна Игра от екипа на DragonBGMU.


--- Боже боже , може би ако беше блокирал порта на скайп преди да пуснеш античийта , нямаше да има този проблем :D :D . Мислиш ли че всеки ще тръгва да си спира скайпа като ти влиза във му-то?
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Майка ти беше :D :D
---------------------
Сървъра е рестартиран !!! Моля изтеглете клиента . И преди да влизате в играта моля затворете си skype поради ,че клиента го засича като хак. Клиента е с анти-чиит така , че който използва хакове няма да го вкарва в игра... Приятна Игра от екипа на DragonBGMU.


--- Боже боже , може би ако беше блокирал порта на скайп преди да пуснеш античийта , нямаше да има този проблем :D :D . Мислиш ли че всеки ще тръгва да си спира скайпа като ти влиза във му-то?

Много ги обичам такива некомпетентни келеши, като теб, дето грам не разбират апък на мъже се правят. Данеби да те хвана яд, че си се разхождам с хакчето? Dragonbg Mu - разходка с хакче =) / VBOX7 (y)(y)(devil)
 
ще ти хакна на тебе главате we Wizzkid !!
 
WIZKID ако те хвана ще направя жена :) !!! :)
 
Много ги обичам такива некомпетентни келеши, като теб, дето грам не разбират апък на мъже се правят. Данеби да те хвана яд, че си се разхождам с хакчето?

maika ti putkata , se pravi :D :D :D baluk :D razbiral toi (rofl) kuro mi qnko razbirash
 
Last edited:
Хах изнервихте ли се, че не можете да си защитите изплискалия сървър? Явно да, но като гледам какви сте простаци ми става ясно и колко сте "способни" на каквото и да било...
Само да псувате можете, паляци :D Я вземете пораснете ;)

Сървъра Ви ли започна да се бъзика или така ми се струва :)
 
Last edited:
ili ti si tup ili maikati che te e rodila ^^ ? oligofren nedug kogato doide6 da mi obesni6 kfo e php kak se pishe , kakvo oznava4a ; drop table na maiakti v putkata ;-- i v1ob6te si ima6 nqkakva predstava ot internet togava moje da mi pi6e6 ;) baluk isteglil mi dupe hack za speed ot data i se pravi na svruh igracha ^^^ MISHKOOOO TI V1OB6TE zne6li v koi svqt se namira6 we debil ??? radval se che pusnal dupe hack ^^ cifraa mi e qko da gledam takiva kato teb vuv foruma koito da me karat da se smeq do SULZI :D 4ak klip napravil s dupe hack :D:D:D ti mai naistina si mnogo tup ?
 
Това което ме разсмива до сълзи е мизерната бойка играчи в жалкия ти сървър.
 
а тук не за спам :) брато тъй че моля те не пиши :) никои не те има за нищо така че спри :)
 
kfo go molish malkoto puberche be brato , vij go che edvam disha ^^
 
(rofl) Не можахте да се задържите на медиум сървър и се метнахте на фън хаха Направо жалка картинка :D
 
(rofl) Не можахте да се задържите на медиум сървър и се метнахте на фън хаха Направо жалка картинка :D

Досега не сме видяли нищо умно от теб... когато покажеш че си нещо повече от тях тогава ще копираш приказките на баща си ;)
 
  • Like
Reactions: Milanoob and Life
теб ко те интересува :) кои на какво се задържа :) айде не се занимавай с мен !!! ЛАМЯ !!!
 
(rofl) Не можахте да се задържите на медиум сървър и се метнахте на фън хаха Направо жалка картинка :D

Мишко , като си толко тарикат направи най лесното "Разбирач" - преведи ми какво означава това
Code:
407a1dcb57d6669b3cc1d408a68ea3b3 
fe614623130b3750d72f76940a17b752
- Hasnato(MD5)- ако знаеш въобще какво значи ;) давай да те видим
 
Last edited:
Мишко , като си толко тарикат направи най лесното "Разбирач" - преведи ми какво означава това
Code:
407a1dcb57d6669b3cc1d408a68ea3b3 
fe614623130b3750d72f76940a17b752
- Hasnato(MD5)- ако знаеш въобще какво значи ;) давай да те видим

Не съм споменавал, че съм разбирач просто ти казвам, че когато тръгнеш да правиш нещо, трябва да го направиш като хората, а това не можеш да го направиш, затова просто се откажи... NERD :D
 
Мишко , като си толко тарикат направи най лесното "Разбирач" - преведи ми какво означава това
Code:
407a1dcb57d6669b3cc1d408a68ea3b3 
fe614623130b3750d72f76940a17b752
- Hasnato(MD5)- ако знаеш въобще какво значи ;) давай да те видим

Грешен крипт си дал ;)
 
Мишко , като си толко тарикат направи най лесното "Разбирач" - преведи ми какво означава това
Code:
407a1dcb57d6669b3cc1d408a68ea3b3 
fe614623130b3750d72f76940a17b752
- Hasnato(MD5)- ако знаеш въобще какво значи ;) давай да те видим
Малиии пазете се моля ви (rofl) научил едно нещо и вече тръгнал да изпитва другите недей бе разбирач, така като гледаме нито домейна ви е активен нито с ИП-то ви отваря сайта ( който е краден ), така че освен да си замълчиш в тоя случей друго няма к'во да направиш !!! Опа или май има да садваш и то много хейтърче смешно, а може и да псуваш смешка 199% гаранция, че не е на повече от 14 !!!
 
ти малоумен ли си ? аз въобще не съм в екипа на това му?
 
на всички критици да ви го нафукам !!! :) Скоро ще има сървър :) !!!