[Release] DPWebShop System v0.1

RaFa , не може ли да сформираш за различните версии
 
До няколко дни ще пусна и версии за Season II/III/IV
 
  • Like
Reactions: ludlud
#Update - версия за сезон 3, в момента нямам време да направя и за останалите версии. На първо време, на който му трябва за друга версия, да си премахва предметите от DPWebShop_Items.sql.

Директен линк
 
  • Like
Reactions: ludlud
Rafa наистина не работи добавянето на кредити от администраторския акоунт
 
Rafa наистина не работи добавянето на кредити от администраторския акоунт

Я сега, за разнообразие, прочети целия първи пост и приложи всички ъпдейти. :)
 
  • Like
Reactions: ludlud
За първи път,лично аз виждам безплатен Маркет! Евала ! :)
 
От какво се сформира Database>MuOnline>DPWebshop_Maket>Column>Item_hex ?
 
It will work and for season 6 but there will be no new items (like RF items).
 
  • Like
Reactions: ludlud
#Update - версия за сезон 3, в момента нямам време да направя и за останалите версии. На първо време, на който му трябва за друга версия, да си премахва предметите от DPWebShop_Items.sql.

Директен линк

Някой може ли да качи нов линк защото този не реагира :(

И страшен е уеб-магазина много ми харесва имам няколко малки проблема с него, но със сигурност съм виновен аз за тях или просто ми трябва Update за сезон 3.
 
Някой може ли да качи нов линк защото този не реагира :(

И страшен е уеб-магазина много ми харесва имам няколко малки проблема с него, но със сигурност съм виновен аз за тях или просто ми трябва Update за сезон 3.

FULL Link: DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
 

Attachments

  • DPWebShop System v1 - Update 1.rar
    23.5 KB · Views: 22
  • Like
Reactions: knif3r
Благодаря :)

Всичко ми тръгна единствения проблем в момента (като изключим, че няма 3-ти лвл крила в магазина) е, че не мога да си добавям кредити от админ акаунта някакви идеи?
 
Благодаря :)

Всичко ми тръгна единствения проблем в момента (като изключим, че няма 3-ти лвл крила в магазина) е, че не мога да си добавям кредити от админ акаунта някакви идеи?

3-ти левъл крила би трябвало да има?

Иначе за другият проблем направи ли двата mini-update-a от първия пост?

EDIT: Мисля направо този уебшоп да бъде преправен (и то доста преправен) и да го включа в уеба, който сега правя, вместо да пиша нов от нулата. Така че още ъпдейти можете да очаквате там. И да, от петък работя по уеба. :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ludlud and Ivaylo99
Pagination & My items in market + Renew my item както при Olx ако отиде мн назад в страниците след определено време и става перфектен.
 
3-ти левъл крила би трябвало да има?

Иначе за другият проблем направи ли двата mini-update-a от първия пост?

EDIT: Мисля направо този уебшоп да бъде преправен (и то доста преправен) и да го включа в уеба, който сега правя, вместо да пиша нов от нулата. Така че още ъпдейти можете да очаквате там. И да, от петък работя по уеба. :D

Направих ги ако имаш други идеи ще ми е много полезно и като си на тема ъпдейт ако ти трябва помощ с дизайна добави ме в скайп (имам го във форума) с удоволствие ще ти помогна : ))